Zamknij

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans? Oficjalny komentarz piosenkarki

Redakcja
26.02.2019 15:13
Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans oficjalny komentarz piosenkarki
fot. Youtube (Lady Gaga)

Lady Gaga i Bradley Cooper oczarowali widzów romantycznym występem na Oscarach 2019. Niemal natychmiast zaczęły pojawiać się plotki o romansie pary, która zagrała razem w filmie „Narodziny gwiazdy”. Piosenkarka zdecydowała się oficjalnie skomentować te doniesienia na Twitterze.

Lady Gaga i Bradley Cooper są razem? Takie plotki pojawiają się w internecie już od dłuższego czasu. Para zagrała główne role w filmie „Narodziny gwiazdy”, który zachwycił miliony widzów na całym świecie.

>> ZOBACZ występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019! [WIDEO]

W trakcie gali Oscary 2019 Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewali na żywo przebój „Shallow”. Niezwykle emocjonalny oraz romantyczny występ wzruszył internautów, którzy zaczęli masowo plotkować o domniemanym romansie piosenkarki i aktora. Wiele osób stwierdziło nawet, że niedawne rozstanie Lady Gagi z narzeczonym jest spowodowane intymną relacją z Bradleyem Cooperem.

Lady Gaga komentuje plotki o romansie z Bradleyem Cooperem

Lady Gaga zdecydowała się oficjalnie skomentować plotki o związku z Bradleyem Cooperem i opublikowała w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcie z wymownym oraz krótkim opisem.

Nie ma nic bardziej wyjątkowego od dzielenia tego momentu na Oscarach z prawdziwym przyjacielem i artystycznym geniuszem — napisała Lady Gaga, potwierdzając, że łączy ją z Cooperem wyłącznie przyjaźń.

Oscary 2019: „Shallow” Lady Gagi najlepszą piosenką

Poznaliśmy wyniki Oscarów 2019 za utwór roku. Statuetka w kategorii „najlepsza piosenka” trafiła do Lady Gagi za przebój „Shallow”, który pochodzi z filmu „Narodziny gwiazdy”. Piosenkarka nie ukrywała wzruszenia i popłakała się na scenie.

>> QUIZ: Jak dobrze znasz "Shallow" Lady Gagi i Bradleya Coopera?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/PK