Zamknij

Lady Gaga i Celine Dion na wspólnym zdjęciu. Internauci przerażeni wyglądem Kanadyjki [FOTO]

Redakcja
02.01.2019 16:15
Lady Gaga Celine Dion
fot. Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News /SplashNews.com/East News, FaceToFace/REPORTER

Lady Gaga opublikowała ostatnio wspólne zdjęcie z Celine Dion, która pojawiła się na jej koncercie w Las Vegas. Fotografia niemal natychmiast stała się hitem sieci. Dion została jednak mocno skrytykowana przez internautów. Wielu z nich wyśmiało jej wygląd i stwierdziło, że Kanadyjka wygląda obecnie fatalnie.

Lady Gaga i Celine Dion pochwaliły się wspólnym zdjęciem z Las Vegas, gdzie amerykańska piosenkarka rozpoczęła właśnie swoją pierwszą w karierze rezydenturę. Na niedzielnym koncercie pojawiła się też Dion, która odwiedziła Lady Gagę za kulisami.

Lady Gaga i Celine Dion na wspólnym zdjęciu

Wspólna fotografia Lady Gagi i Celine Dion szybko rozeszła się po internecie i została polubiona ponad 1,6 miliona razy na Instagramie. Wielu internautów skrytykowało jednak Dion. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy, w których użytkownicy przyznali, że są przerażeni obecnym wyglądem 50-letniej Kanadyjki. Ich zdaniem na wspólnej fotografii wyszła bardzo niekorzystnie, co jest spowodowane najprawdopodobniej źle wykonanym makijażem.

28 grudnia Lady Gaga rozpoczęła rezydenturę koncertową pod nazwą „Enigma”. W jej trakcie piosenkarka da kilkadziesiąt koncertów na terenie luksusowego hotelu i kasyna Park MGM w Las Vegas. Podobne serie koncertów dali już m.in. wspomniana Celine Dion, Britney Spears czy Elton John

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK