Zamknij

Lady Gaga i Lisa Kudrow, serialowa Phoebe z "Przyjaciół" zaśpiewały hit "Smelly Cat" [WIDEO]

28.05.2021 09:44
Lady Gaga i Lisa Kudrow
fot. IMP FEATURES/East News

Lady Gaga i Lisa Kudrow w duecie? W odcinku specjalnym "Przyjaciół" jak widać wszystko było możliwe. Gwiazda pop odwiedziła ekipę kultowej produkcji i wykonała z serialową Phoebe hit "Smelly Cat".

Lady Gaga i Lisa Kudrow wykonały razem hit znany z serialu " Przyjaciele". "Smelly Cat" wybrzmiał wśród scenografii, która po 17 latach po raz kolejny przeniosła widzów do kultowej kawiarni Central Perk.

Lady Gaga i Lisa Kudrow wykonały razem hit "Smelly Cat"

Do niespodziewanego wykonania pewnie by nie doszło, gdyby nie odcinek specjalny "Przyjaciół", który 27 maja miał swoją premierę na HBO. Kultowa ekipa jednego z najpopularniejszych seriali na świecie spotkała się na planie, żeby powspominać chwile, które na zawsze zmieniły ich życie.

Nie zabrakło wzruszeń, opowieści zza kulis oraz gości. Na ekranie pojawili się odtwórcy ról drugoplanowych w serialu, ale też gwiazdy, które wychowały się na produkcji. Reunion "Przyjaciół" nie mógł odbyć się bez piosenki "Smelly Cat", która jest jednym z symboli serialu, jak chociażby "How you doin?" Joey'a, za ciasne skórzane spodnie Rossa, czy żółta ramka wisząca na fioletowych drzwiach prowadzących do mieszkania, w którym nakręcono większość serialowych scen.

"Przyjaciele" spotkali się po 17 latach. Lisa Kudrow zaśpiewała z Lady Gagą

Lisa Kudrow, serialowa Phoebe usiadła z gitarą na brązowej kanapie w Central Perk i zaczęła nucić kultowy kawałek. W trakcie w drzwiach kawiarni pojawiła się... Lady Gaga. Gwiazda pop również trzymała w dłoniach gitarę i spytała, czy może się przyłączyć. Kobiety wykonały wspólnie piosenkę o biednym, śmierdzącym kotku ku niemałym zaskoczeniu widzów.

Fragmenty występu możecie obejrzeć poniżej: