Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lady Gaga jest chora i nie może koncertować. Pokazała poruszające zdjęcie [FOTO]

07.11.2019 10:40

Lady Gaga jest chora. Z powodu ostrego zapalenia oskrzeli i infekcji zatok gwiazda była zmuszona odwołać jeden z zaplanowanych koncertów w Las Vegas. Okazuje się, że nie jest w stanie występować. Na swoim Instagramie opublikowała poruszające zdjęcie z nebulizatorem.

Lady Gaga jest chora i nie może koncertować pokazała poruszające zdjęcie foto fot. Instagram

Lady Gaga jest chora. Pokazała poruszające zdjęcie

Lady Gaga przeżywa trudne chwile. Znana wokalistka poinformowała za pomocą mediów społecznościowych, że zmaga się z chorobą — nabawiła się zapalenia oskrzeli i infekcji zatok.

Opublikowała zdjęcie z pokoju hotelowego, gdzie leży z nebulizatorem, czyli inhalatorem używanym w leczeniu chorób układu oddechowego. Gwiazda jest podłączona do kroplówki. W związku z nagłą chorobą Lady Gaga musiała odwołać koncert w Las Vegas.

Jestem tak zdruzgotana, że nie mogę wystąpić dla tak wielu ludzi, którzy podróżowali, aby mnie zobaczyć. Czuję się bardzo chora i smutna. Nigdy nie chcę Was zawieść. Jestem jednak zbyt słaba i chora, żeby występować. Kocham Was, małe potworki. Wynagrodzę Wam to. Obiecuję — napisała piosenkarka.

Lady Gaga fot. Instagram (Lady Gaga)

To nie pierwszy raz, kiedy Lady Gaga była zmuszona odwołać koncert. W 2018 roku artystka anulowała europejskie występy z powodu ostrego bólu spowodowanego fibromialgią, czyli bardzo rzadką oraz przewlekłą chorobą reumatyczną tkanek miękkich. Objawia się ona przede wszystkim silnym i długotrwałym bólem wielu części ciała. Chorym na to schorzenie doskwiera także m.in. zmęczenie, niepokój czy zaburzenia koncentracji.  

RadioZET.pl/people.com/PK

Oceń
Tagi