Zamknij

Lady Gaga jest chora i nie może koncertować. Pokazała poruszające zdjęcie [FOTO]

Piotr Krajewski
07.11.2019 10:40
Lady Gaga jest chora i nie może koncertować pokazała poruszające zdjęcie foto
fot. Instagram

Lady Gaga jest chora. Z powodu ostrego zapalenia oskrzeli i infekcji zatok gwiazda była zmuszona odwołać jeden z zaplanowanych koncertów w Las Vegas. Okazuje się, że nie jest w stanie występować. Na swoim Instagramie opublikowała poruszające zdjęcie z nebulizatorem.

Lady Gaga jest chora. Pokazała poruszające zdjęcie

Lady Gaga przeżywa trudne chwile. Znana wokalistka poinformowała za pomocą mediów społecznościowych, że zmaga się z chorobą — nabawiła się zapalenia oskrzeli i infekcji zatok.

Opublikowała zdjęcie z pokoju hotelowego, gdzie leży z nebulizatorem, czyli inhalatorem używanym w leczeniu chorób układu oddechowego. Gwiazda jest podłączona do kroplówki. W związku z nagłą chorobą Lady Gaga musiała odwołać koncert w Las Vegas.

Jestem tak zdruzgotana, że nie mogę wystąpić dla tak wielu ludzi, którzy podróżowali, aby mnie zobaczyć. Czuję się bardzo chora i smutna. Nigdy nie chcę Was zawieść. Jestem jednak zbyt słaba i chora, żeby występować. Kocham Was, małe potworki. Wynagrodzę Wam to. Obiecuję — napisała piosenkarka.

Lady Gaga
fot. Instagram (Lady Gaga)

To nie pierwszy raz, kiedy Lady Gaga była zmuszona odwołać koncert. W 2018 roku artystka anulowała europejskie występy z powodu ostrego bólu spowodowanego fibromialgią, czyli bardzo rzadką oraz przewlekłą chorobą reumatyczną tkanek miękkich. Objawia się ona przede wszystkim silnym i długotrwałym bólem wielu części ciała. Chorym na to schorzenie doskwiera także m.in. zmęczenie, niepokój czy zaburzenia koncentracji.  

RadioZET.pl/people.com/PK