Zamknij
Lady Gaga Amethyst Rose
8 Zobacz galerię
fot. Instagram

Lady Gaga ma sobowtóra. Jest nim Amethyst Rose, 21-letnia Amerykanka, która od kilku lat robi furorę swoim podobieństwem do słynnej piosenkarki. Jej profil obserwuje na Instagramie ponad 58 tysięcy internautów. Zobaczcie, jak wygląda sobowtórka Lady Gagi.

Lady Gaga to kolejna wokalistka, która ma sobowtóra. Niemal każda gwiazda może pochwalić się klonem. Niektóre osoby sztucznie upodabniają się do znanych artystów, ale są też takie, które naturalnie ich przypominają.

Amethyst Rose to sobowtór Lady Gagi. Czy 21-letnia dziewczyna z Kalifornii faktycznie przypomina popularną piosenkarkę? Zajrzyjcie do naszej galerii ze zdjęciami.

Monika Chojdak polską sobowtórką Jennifer Lopez. Jej profil obserwuje sama J.Lo [GALERIA]

Lady Gaga ma sobowtóra. Amethyst Rose wygląda jak piosenkarka

Amethyst Rose, sobowtórka Lady Gagi, nie przestaje zaskakiwać internautów. Już od kilku lat Amerykanka robi furorę na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia, na których do złudzenia przypomina autorkę hitu „Bad Romance”.

Nazywanie Amethyst Rose sobowtórem Lady Gagi bez wątpienia nie jest na wyrost. Trzeba przyznać, że na wielu fotografiach 21-latka naprawdę wygląda jak słynna piosenkarka.

 Gdybym dostawała dolara za każdym razem, kiedy ktoś powie, że wyglądam jak Lady Gaga, to byłabym już bardzo bogata — wyznała kilka lat temu Rose.