Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lady Gaga kończy 33 lata. Jeszcze niedawno wyglądała zupełnie inaczej [FOTO]

28.03.2019 14:33

Lady Gaga obchodzi 33. urodziny. Od wydania jej niezwykle głośnej debiutanckiej płyty „The Fame” minęło niedawno 10 lat. W ciągu zaledwie jednej dekady artystka potrafiła zmienić się nie do poznania. W internecie można znaleźć stare zdjęcie Lady Gagi z 2007 roku. Trzeba przyznać, że wtedy wyglądała zupełnie inaczej.

Lady Gaga obchodzi 33 urodziny stare zdjęcie z 2007 roku FOTO fot. Youtube (Lady Gaga)

33. urodziny Lady Gagi. Stare zdjęcie z 2007 roku

28 marca Lady Gaga skończyła 33 lata. W ciągu ponad już dziesięcioletniej kariery Amerykanka dała się poznać jako artystka o niebywałej charyzmie, nieprzeciętnym talencie i często nietypowym wizerunku. Jeszcze niedawno chętnie zmieniała swój wygląd, eksperymentując zarówno z fryzurami, jak i ubiorem.

Lady Gaga wyglądała zupełnie inaczej. W zeszłym roku opublikowała swoje stare zdjęcie z 2007 roku. Możemy na nim zobaczyć 21-letnią piosenkarkę w ciemnych włosach. Dziś zdobywczyni Oscara 2019 ma już nieco odmienny styl i coraz chętniej ubiera się w eleganckie stroje, co pokazała chociażby podczas ostatniej gali oscarowej.

— To ja w 2007 roku, tuż przed pofarbowaniem włosów na blond i wydaniem singla „Just Dance” — napisała Lady Gaga.

Przypomnijmy, że „Just Dance” to tytuł debiutanckiego singla Lady Gagi, który odniósł ogromny sukces komercyjny i tym samym rozpoczął drogę piosenkarki na muzyczny szczyt. W 2008 roku artystka wydała pierwszy album „The Fame”. Płyta sprzedała się w ponad 15 milionach egzemplarzy na całym świecie, zdobyła nagrody Grammy i została uznana przez prestiżowy magazyn „Rolling Stone” za jeden z najlepszych debiutów w historii muzyki.

Dziś Lady Gaga ma na swoim koncie pięć albumów, mnóstwo nagród i niezapomniane trasy koncertowe. Do jej największych przebojów należą utwory „Bad Romance”, „Poker Face”, „Paparazzi”, „Born This Way” czy „Alejandro”.

W 2018 roku swoją premierę miał film „Narodziny gwiazdy”, w którym Lady Gaga zagrała główną rolę u boku Bradleya Coopera. Zarówno sama produkcja, jak i ścieżka dźwiękowa, zrobiły furorę na całym świecie. Utwór „Shallow” zgarnął Oscara w kategorii „najlepsza piosenka”.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi