Zamknij

Lady Gaga będzie koncertować w Las Vegas. Zarobi tam miliony

Redakcja
20.12.2017 16:45
Lady Gaga będzie koncertować w Las Vegas. Zarobi tam miliony
fot. Instagram/East News

Koniec plotek. Kolejne wielkie nazwisko dołącza do listy artystów, którzy odbywają koncertową rezydenturę w światowej stolicy hazardu. Lady Gaga potwierdziła, że już w 2018 roku rozpocznie występy w jednym z luksusowych hoteli w Las Vegas. Show przyniesie jej miliony dolarów.

O tym, że warto dawać koncerty w Las Vegas przekonały się już m.in. Britney Spears, Celine Dion czy Jennifer Lopez. Artystki zarobiły na tamtejszych występach miliony dolarów.

Już niedługo w ich ślady pójdzie też Lady Gaga. Amerykańska gwiazda potwierdziła oficjalnie na swoim Instagramie, że jej wielkie marzenie się spełni się – będzie występować w Las Vegas.

100 milionów dolarów

Gaga podpisała dwuletnią umowę z hotelem i kasynem Monte Carlo Resort and Casino na serię występów w tamtejszym Park Theater. Wielka sala koncertowa może pomieścić jednego wieczoru ponad 5 tysięcy osób. Rezydentura piosenkarki rozpocznie się najprawdopodobniej w grudniu 2018 roku.

- To miasto Elvisa, Tony'ego Bennetta, Franka Sinatry, Eltona Johna, Rat Pack, Judy Garland i Lizy Minnelli. Możliwość występowania tutaj była moim ogromnym marzeniem. Jestem zaszczycona, że znalazłam się w gronie takich artystów – mówi gwiazda.

Kontrakt przyniesie artystce zyski w wysokości nawet 100 milionów dolarów. Nieoficjalnie mówi się, że Amerykanka może zagrać w Las Vegas ponad 70 koncertów.

Kariera usłana przebojami

31-letnia dziś Lady Gaga pojawiła się na rynku muzycznym w 2008 roku, kiedy zaprezentowała światu swój debiutancki singiel „Just Dance”. Piosenka okazała się wielkim przebojem, a popularność Amerykanki zaczęła natychmiast rosnąć.

Łącznie wydała dotąd pięć krążków, które rozeszły się w ponad 27 milionach egzemplarzy, a jej hity „Poker Face”, „Bad Romance”, „Born This Way”, „Alejandro” czy „Telephone” pokochały miliony słuchaczy na całym świecie.

Pod koniec 2016 roku artystka powróciła z nową płytą „Joanne” prezentującą zupełnie nieznane oblicze Lady Gagi. Gwiazda nagrała dzieło w klimacie soft rocka, americany, folku i country.

RadioZET.pl/billboard.com/variety.com/PK