Zamknij

Lady Gaga przesadziła? Pocałowała żonatego muzyka na oczach jego żony [WIDEO]

Piotr Krajewski
19.06.2019 12:17
Lady Gaga przesadziła pocałowała żonatego muzyka na oczach jego żony WIDEO
fot. Instagram

Lady Gaga lubi kontrowersje. W trakcie ostatniego koncertu w Las Vegas piosenkarka spontanicznie pocałowała jednego z członków zespołu. Nie wszystkim fanom jednak się to spodobało. Okazało się, że trębacz Brian Newman jest żonaty, a na widowni tego wieczoru siedziała jego żona.

Lady Gaga pocałowała muzyka w usta. Na oczach jego żony WIDEO

Lady Gaga przesadziła podczas koncertu w Las Vegas? W trakcie występu artystka zaśpiewała słowa „Darling, kiss me” (tłum. „Kochanie, pocałuj mnie”). Wtedy zdecydowała się spontanicznie pocałować w usta trębacza ze swojego zespołu.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że muzyk Brian Newman jest żonaty. Co więcej, do pocałunku doszło na oczach jego żony, która tego wieczoru siedziała na widowni.

Internautom nie spodobało się kontrowersyjne zachowanie Lady Gagi. Mimo że fani wiedzą o wieloletniej przyjaźni piosenkarki z trębaczem, wiele osób uważa, że wokalistka tym razem przesadziła i przekroczyła granicę.

Zdaję sobie sprawę, że są przyjaciółmi od zawsze, ale na Boga… on jest żonaty. Gaga powinna zachować się lepiej — napisała oburzona internautka.

Pocałunek Lady Gagi i Briana Newmana wywołał spore poruszenie w mediach społecznościowych. Internauci niemal natychmiast zaczęli nawiązywać do głośnych plotek o romansie artystki z aktorem Bradleyem Cooperem. Przez długi czas spekulowano, że parę, która zagrała razem w filmie „Narodziny gwiazdy”, łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. W ostatnim czasie Cooper rozstał się oficjalnie z modelką Iriną Shayk. Zdaniem niektórych osób powodem końca ich związku może być relacja aktora z Lady Gagą.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/popcrush.com/PK