Zamknij

Lady Gaga w Warszawie? Centrum handlowe zaprasza na wyjątkowe wydarzenie

02.09.2021 13:42
Lady Gaga
fot. Rex Features/East News

Lady Gaga zagra podczas wydarzenia online dla fanów z całego świata. Występ będzie można oglądać w 21 lokalizacjach na świecie, w tym także w Warszawie.

Lady Gaga wyda wkrótce aż dwa albumy. Artystka opublikuje zremiksowaną wersję albumu "Chromatica" oraz wyda krążek z Tonym Bennetem. Fani z Polski będą mieli okazję usłyszeć płytę "Love for Sale" podczas wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się w Warszawie.

Lady Gaga w Warszawie? Westfield Arkadia z wyjątkowym wydarzeniem

Stolica Polski jest jedną z 21 lokalizacji na całym świecie, gdzie fani będą mogli obejrzeć streaming z występu Lady Gagi. Wydarzenie odbędzie się w centrum handlowym Westfield Arkadia już 30 września.

Gwiazda podczas transmitowanego występu, wykona jazzowe klasyki, a także przed oficjalną premierą 1 października, nowe utwory nagrane w duecie z Tonym Bennetem z ich wspólnego albumu "Love for Sale". Polska publiczność będzie mogła wysłuchać występu zarówno w Westfield Arkadii w Warszawie, jak i online.

Lady Gaga zagra koncert online. Kiedy transmisja w Warszawie?

Podczas transmisji online fani będą mieli również możliwość zjednoczenia się dzięki funkcji "Watch Together”, w ramach której miłośnicy Gagi mogą spotkać się online w grupach sześcioosobowych we własnych wirtualnych "pokojach”. Wydarzenie odbędzie się w wielu lokalizacjach na terenie Europy i USA.

Jak zapowiada Lady Gaga:

Uwielbiam śpiewać jazz i jestem niezwykle szczęśliwa, że wszyscy usłyszą mój nowy album Love For Sale nagrany z Tonym Bennettem. Jestem wdzięczna Grupie Westfield za umożliwienie fanom na całym świecie doświadczenia mojego występu w momencie, kiedy sama nie mogę podróżować.

Rejestracja na ekskluzywny występ online, który odbędzie się 30 września, rozpocznie się 1 września na Live.Westfield.com, a bilety do oficjalnych Stref dla Fanów będą dostępne od 20 września na stronie eventbrite.co.uk.

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]