Zamknij

Lady Gaga zaręczyła się. Jej wybranek jest starszy o 17 lat! [ZDJĘCIA]

Redakcja
17.10.2018 14:20
Lady Gaga Christian Carino
fot. instagram.com/christiancarino/

Lady Gaga zaręczona. Amerykańska piosenkarka potwierdziła informację w trakcie przemówienia podczas gali organizowanej przez magazyn „Elle”. Wybrankiem gwiazdy jest 49-letni Christian Carino, z którym spotyka się od 2017 roku.

Lady Gaga zaręczyła się z Christianem Carino

Lady Gaga potwierdziła zaręczyny z Christianem Carino. W trakcie przemowy na gali „Women in Hollywood” magazynu „Elle” podziękowała mu, nazywając go publicznie „narzeczonym”. Już od dłuższego czasu amerykańskie media spekulowały na temat zaręczyn pary.

Christian Carino to 49-letni menadżer i agent talentów, który współpracował m.in. z Justinem Bieberem, Miley Cyrus czy Jennifer Lopez. Mężczyzna spotyka się z Lady Gagą od lutego 2017 roku.

To nie pierwsze zaręczyny w życiu Lady Gagi. Kilka lat temu piosenkarka była zaręczona z amerykańskim aktorem Taylorem Kinneyem. Para rozstała się w 2016 roku.

Lady Gaga w filmie „Narodziny gwiazdy”

Do kin trafił właśnie film „Narodziny gwiazdy”, w którym główne role grają Lady Gaga i Bradley Cooper.

Film opowiada historię gwiazdora muzyki country Jacksona Maine’a (Bradley Cooper), który odkrywa utalentowaną Ally (Lady Gaga). Rozpoczynają muzyczną współpracę, a między parą wybucha romans. W końcu kariera młodej artystki zaczyna przyćmiewać twórczość mentora i pojawiają się problemy.

Polska premiera odbędzie się 30 listopada.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/harpersbazaar.com/PK