Zamknij

Laine Hardy zakażony koronawirusem. Jak się czuje zwycięzca "Idola"?

24.06.2020 09:56
Laine Hardy zakażony koronawirusem jak się czuje zwycięzca Idola
fot. Instagram

Laine Hardy, zwycięzca amerykańskiego „Idola”, ma koronawirusa. 19-latek poinformował, że otrzymał pozytywny wynik testu. Zdradził też, jak wygląda u niego przebieg choroby.

Laine Hardy ma koronawirusa. Zwycięzca Idola choruje na COVID-19

Laine Hardy zakażony koronawirusem. Zwycięzca siedemnastej edycji amerykańskiego „Idola” ujawnił, że zmaga się chorobą COVID-19.

19-letni wokalistka opublikował krótki wpis w mediach społecznościowych, w którym nawiązał do przebiegu choroby.

Nie tak wyobrażałem sobie pierwszy dzień lata. Mój lekarz potwierdził, że mam koronawirusa. Szczęśliwie choroba przebiega u mnie łagodnie i wracam do zdrowia w domu na kwarantannie. Bądźcie bezpieczni i zdrowi — napisał.

Laine Hardy wygrał „Idola” w maju 2019 roku. Co ciekawe, młody wokalista próbował swoich sił w programie rok wcześniej, ale wtedy dotarł jedynie do najlepszej pięćdziesiątki uczestników.

Wydał dotąd jeden minialbum „In the Bayou”. Po zwycięstwie w „Idolu” zaprezentował singiel „Flame”, który jednak nie odniósł sukcesu. W 2020 roku powrócił z utworami „Ground I Grew Up On” i „Let There Be Country”.

Stany Zjednoczone to kraj z największą liczbą zakażonych osób i zmarłych z powodu koronawirusa. W USA potwierdzono już ponad 2,4 miliona przypadków zakażeń i ponad 120 tysięcy zgonów.

Uważasz, że koronawirus to wymysł? Spójrz na zdjęcia ciężko chorych na COVID-19

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/people.com