Zamknij

Lana Del Rey w coverze utworu Madonny. To za niego Królowa Popu dostała Oscara!

Redakcja
08.03.2018 14:05
Lana Del Rey
fot. Youtube (LanaDelReyVEVO)

Lana Del Rey słynie ze swojej melancholijnej i dość enigmatycznej twórczości. Tym razem postanowiła zaprezentować swoją wersję nagrodzonego Oscarem utworu „You Must Love Me” Madonny, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Evita”.

Lana Del Rey w coverze „You Must Love Me” Madonny

Lana Del Rey zaprezentowała cover piosenki „You Must Love Me” z repertuaru Madonny. Utwór, który znalazł się na soundtracku do filmu „Evita” z 1996 roku, zrobił furorę wśród krytyków muzycznych i zgarnął nawet prestiżowego Oscara w kategorii „najlepsza piosenka oryginalna”. Kompozycję stworzył Andrew Lloyd Webber, jeden z najsłynniejszych współczesnych kompozytorów. Jest autorem muzyki do wielu musicali, m.in. „Koty” czy „Upiór w operze”.

Nowa wersja stworzona przez Lanę Del Rey pojawi się na czteropłytowej składance „Unmasked: The Platinum Collection”, na której znajdą się najsłynniejsze utwory autorstwa Webbera. Premierę zaplanowano na 16 marca.

Fan chciał porwać Lanę Del Rey

W lutym pewien 43-latek został aresztowany przez policję w amerykańskim mieście Orlando. Służby otrzymały niepokojące informacje o planowanej próbie porwania Lany Del Rey. W chwili zatrzymania mężczyzna posiadał nóż i bilet na koncert piosenkarki.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK