Teraz gramy

Lana Del Rey w coverze utworu Madonny. To za niego Królowa Popu dostała Oscara!

08.03.2018 14:05

Lana Del Rey słynie ze swojej melancholijnej i dość enigmatycznej twórczości. Tym razem postanowiła zaprezentować swoją wersję nagrodzonego Oscarem utworu „You Must Love Me” Madonny, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Evita”.

Lana Del Rey fot. Youtube (LanaDelReyVEVO)

Lana Del Rey w coverze „You Must Love Me” Madonny

Lana Del Rey zaprezentowała cover piosenki „You Must Love Me” z repertuaru Madonny. Utwór, który znalazł się na soundtracku do filmu „Evita” z 1996 roku, zrobił furorę wśród krytyków muzycznych i zgarnął nawet prestiżowego Oscara w kategorii „najlepsza piosenka oryginalna”. Kompozycję stworzył Andrew Lloyd Webber, jeden z najsłynniejszych współczesnych kompozytorów. Jest autorem muzyki do wielu musicali, m.in. „Koty” czy „Upiór w operze”.

Nowa wersja stworzona przez Lanę Del Rey pojawi się na czteropłytowej składance „Unmasked: The Platinum Collection”, na której znajdą się najsłynniejsze utwory autorstwa Webbera. Premierę zaplanowano na 16 marca.

Fan chciał porwać Lanę Del Rey

W lutym pewien 43-latek został aresztowany przez policję w amerykańskim mieście Orlando. Służby otrzymały niepokojące informacje o planowanej próbie porwania Lany Del Rey. W chwili zatrzymania mężczyzna posiadał nóż i bilet na koncert piosenkarki.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK

Oceń