Lana Del Rey i znany raper łączą siły. Posłuchaj dwóch nowych utworów

13.07.2017 13:41

Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszego albumu 32-letniej Amerykanki. Poznaliśmy dwa kolejne utwory, które znajdą się nadchodzącej płycie. Pojawia się w nich gościnnie A$AP Rocky.

Lana Del Rey i znany raper łączą siły. Posłuchaj dwóch nowych utworów fot. ons.pl / Pawel Kibitlewski

„Summer Bummer” i „Groupie Love” – takie tytuły noszą dwie nowe kompozycje Lany Del Rey. Obydwa utwory znajdą się na krążku „Lust For Life”, który trafi do sklepów już 21 lipca.

W nowych utworach możemy usłyszeć Playboi Carti i A$AP Rocky’ego, znanego ze współpracy m.in. z Seleną Gomez, Kanye Westem, Rodem Stewardem czy Rihanną.

Przypomnijmy, że Lana Del Rey pojawi się w sierpniu na Kraków Live Festival, gdzie będzie promowała nowe wydawnictwo.

Tracklista „Lust For Life”

Wraz z premierą dwóch piosenek Del Rey ujawniła także pełną tracklistę nowej płyty. Znajdzie się na niej 16 kompozycji, m.in. utwór tytułowy nagrany wspólnie z The Weeknd.

 1. „Love”
 2. „Lust for Life” (feat. The Weeknd)
 3. „13 Beaches”
 4. „Cherry”
 5. „White Mustang”
 6. „Summer Bummer” (feat. ASAP Rocky and Playboi Carti)
 7. „Groupie Love” (feat. ASAP Rocky)
 8. „In My Feelings”
 9. „Coachella – Woodstock in My Mind”
 10. „God Bless America – And all the Beautiful Women in It”
 11. „When the World Was at War We Kept Dancing”
 12. „Beautiful People Beautiful Problems” (feat. Stevie Nicks)
 13. „Tomorrow Never Came” (feat. Sean Ono Lennon)
 14. „Heroin”
 15. „Change”
 16. „Get Free”

Lana Del Rey: niespodziewany sukces i rosnąca popularność

O Amerykance zaczęło robić się głośno w 2011 roku, kiedy wyreżyserowane przez nią teledyski do utworów „Video Games” i „Blue Jeans” stały się wielkimi internetowymi hitami. Mimo że rok wcześniej wydała swój debiutancki album, jeszcze pod innym pseudonimem, jej wielka kariera rozpoczęła się dopiero wraz z premierą krążka „Born To Die” w styczniu 2012 roku. Płyta odniosła ogromny międzynarodowy triumf. W samej Polsce sprzedała się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy i pokryła się diamentem.

W następnych latach Lana Del Rey wydała albumy "Ultraviolence" (2014) i "Honeymoon" (2015), które także odniosły spory komercyjny sukces.

5 utworów Amerykanki, które warto znać

Dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy artystka obchodziła niedawno swoje 32. urodziny. W związku z tym zaprezentowaliśmy zestawienie pięciu interesujących utworów jej autorstwa, które naprawdę są warte uwagi. Więcej szczegółów tutaj.

RadioZET.pl/PK

Oceń