Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lana Del Rey wydała nowy album. Możesz wygrać go dziś w Radiu ZET!

21.07.2017 11:51

Od kilku lat amerykańska artystka podbija świat swoim niezwykle charakterystycznym brzmieniem, wyjętym wprost z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Właśnie wydała swój czwarty album „Lust For Life”, który możecie dziś wygrać na antenie Radia ZET!

Lana Del Rey wydała nowy album. Możesz wygrać go dziś w Radiu ZET! fot. mat. prasowe

Eleganckie kompozycje, aksamitny wokal i wszechobecna melancholia. Lana Del Rey wraz z nowym albumem kontynuuje swoją drogę artystyczną. Po raz kolejny artystka zabiera swoich słuchaczy w świat pełen emocjonalnej muzyki.

Wygraj krążek „Lust For Life” w Radiu ZET!

Czwarty album jest już dostępny w sklepach. Na krążku znalazło się szesnaście nowych kompozycji, w tym utwory z The Weekndem czy A$AP Rockym.

Płytę Lany Del Rey, której oficjalnym patronem jest Radio ZET, możecie wygrać dziś na antenie naszego radia. Wystarczy, że będziecie czujni!

Już w sierpniu polscy fani będą mieli okazję usłyszeć nowe kompozycje na żywo. 19 sierpnia artystka wystąpi w ramach Kraków Live Festival 2017. Więcej szczegółów tutaj.

Lana Del Rey: niespodziewany sukces i rosnąca popularność

O Amerykance zaczęło robić się głośno w 2011 roku, kiedy wyreżyserowane przez nią teledyski do utworów „Video Games” i „Blue Jeans” stały się wielkimi internetowymi hitami. Mimo że rok wcześniej wydała swój debiutancki album, jeszcze pod innym pseudonimem, jej wielka kariera rozpoczęła się dopiero wraz z premierą krążka „Born To Die” w styczniu 2012 roku. Płyta odniosła ogromny międzynarodowy triumf. W samej Polsce sprzedała się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy i pokryła się diamentem.

W następnych latach Lana Del Rey wydała albumy "Ultraviolence" (2014) i "Honeymoon" (2015), które także odniosły spory komercyjny sukces.

5 utworów Amerykanki, które warto znać

Dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy artystka obchodziła niedawno swoje 32. urodziny. W związku z tym zaprezentowaliśmy zestawienie pięciu interesujących utworów jej autorstwa, które naprawdę są warte uwagi. Więcej szczegółów tutaj.

RadioZET.pl/PK

Oceń