Zamknij

Lana Del Rey wydała najlepszy teledysk w karierze? Zmieniła się w wilkołaka [WIDEO]

12.01.2021 13:33
Lana Del Rey wydała najlepszy teledysk w karierze? Zmieniła się w wilkołaka [WIDEO]
fot. Materiały prasowe

Lana Del Rey zaprezentowała teledysk do nowego singla „Chemtrails Over The Country Club”. Zdaniem wielu fanów najnowsze wideo artystki to jej najlepszy klip w dotychczasowej karierze. Kiedy premiera nowej płyty Lany Del Rey?

Lana Del Rey powraca z nowym singlem „Chemtrails Over The Country Club”. Piosenka zapowiada album pod tym samym tytułem, który zbliża się wielkimi krokami. Kiedy premiera płyty?

Do internetu trafił także oficjalny teledysk promujący singiel „Chemtrails Over The Country Club”. Internauci są zachwyceni nowym klipem Lany Del Rey. Zdaniem niektórych to najlepsze wideo w karierze Amerykanki.

Lana Del Rey zaręczyła się? Fani dopatrzyli się pierścionka zaręczynowego na Instagramie

Lana Del Rey i singiel „Chemtrails Over The Country Club”. Najlepszy teledysk w jej karierze?

Lana Del Rey opublikowała teledysk do najnowszego singla „Chemtrails Over The Country Club”. W wyreżyserowanym przez BRTHR wideoklipie widzimy piosenkarkę ubraną w strój nawiązujący do stylu lat sześćdziesiątych, jadącą starym mercedesem i spędzającą czas z przyjaciółkami.

Wielu internautów uważa, że to najlepszy teledysk w karierze Lany Del Rey. Największe wrażenie na widzach robi zaskakujący fragment, kiedy dość spokojny klip niespodziewanie zmienia się w mroczne wideo, a piosenkarka i towarzyszące jej kobiety przeobrażają się w... wilkołaki.

Lana Del Reys stworzyła piosenkę „Chemtrails Over The Country Club” wraz z muzykiem i producentem, Jackiem Antonoffem. Wielokrotnie nagrodzony Grammy artysta słynie m.in. z niezwykle udanej współpracy z Taylor Swift, z którą nagrał kilka albumów.

Album „Chemtrails Over The Country Club”: kiedy premiera nowej płyty Lany Del Rey?

Nowa płyta Lany Del Rey będzie zatytułowana „Chemtrails Over The Country Club” i ukaże się już 19 marca.

Na siódmym albumie artystki znajdzie się łącznie 11 piosenek, w tym znane już single „Let Me Love You like a Woman” i „Chemtrails Over The Country Club” oraz cover utworu Joni Mitchell „For Free”.

RadioZET.pl/mat.prasowe