Zamknij

Lanberry w Radiu ZET z nowym singlem "Plan awaryjny". Środowa premiera w "Uważam ZET"

22.07.2020 14:00
Lanberry
fot. Youtube

Lanberry wróciła z nowym singlem „Plan awaryjny”, który może stać się jednym z największych polskich hitów lata 2020. Do piosenki powstał klimatyczny teledysk w hollywoodzkim stylu lat sześćdziesiątych. Premiera utworu już w środę po godz. 15:00 w „Uważam ZET”. Lanberry będzie gościem programu.

Lanberry będzie autorką jednego z hitów lata 2020? Popularna piosenkarka powróciła właśnie z nową piosenką, która świetnie sprawdzi się podczas wakacji.

„Plan awaryjny” to tytuł nowego singla Lanberry. Znana z hitów „Ostatni most” i „Nie ma mnie” artystka zdradziła, o czym jest jej wakacyjny utwór.

Lanberry w Radiu ZET o wpływie koronawirusa na branżę muzyczną: „Jestem dobrej myśli” [WIDEO]

Lanberry — Plan awaryjny. Nowy singiel będzie hitem lata 2020?

Lanberry zaprezentowała nowy singiel „Plan awaryjny”. Wokalistka stworzyła tekst utwory przy współpracy z Monikę Wydrzyńską z zespołu Linia Nocna. Warstwa muzyczna to także zasługa Lanberry, którą wspierał Kuba Krupski. Produkcją zajął się słynny już duet producencki Dominic Buczkowski i Patryk Kumór.

„Plan awaryjny” niejako domyka historię moich poprzednich dwóch singli: „Zew” oraz „Tracę”. Chciałam, by ta piosenka kipiała optymizmem, lekkością i poczuciem wolności. Jest to też ostateczne rozliczenie z przeszłością, dające siłę. „Awaryjny zawiódł plan, ewakuacji nadszedł czas” – opisuję moment w naszym życiu, w którym wyczerpaliśmy wszelkie opcje ratowania relacji, przyjaźni, związku. Czasami trzeba powiedzieć dość, zamknąć rozdział raz na zawsze i iść dalej — mówi Lanberry o nowej piosence.

Do nowego singla Lanberry powstał także oficjalny teledysk. Klimatyczny i bardzo wakacyjny wideoklip został nagrany w hollywoodzkim stylu lat sześćdziesiątych, a jego zakończenie może zaskoczyć niejednego widza.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/mat.prasowe