Lanberry poprowadzi „Listę Przebojów Radia ZET” z Marcinem Wojciechowskim!

14.06.2018 16:23

Muzyczni goście podczas „Listy Przebojów Radia ZET” to już powoli tradycja. Marcin Wojciechowski poprowadzi najbliższe notowanie — 15 czerwca— wspólnie z Lanberry. „Lista Przebojów Radia ZET” startuje o godz. 18:00.

Lanberry

Lista Przebojów Radia ZET: Lanberry poprowadzi notowanie z Marcinem Wojciechowskim

Marcin Wojciechowski i Lanberry poprowadzą razem najbliższe wydanie „Listy Przebojów Radia ZET”. Słuchacze Radia ZET będą mieli okazję usłyszeć na żywo jedną z obecnie najpopularniejszych polskich artystek.

Lanberry zaprezentowała niedawno swój najnowszy singiel „Nieznajomy”. Piosenka, w której wyraźnie słychać elementy funku, jest utrzymana w pozytywnym i tanecznym klimacie.

Bardzo chciałam stworzyć utwór, który w warstwie muzycznej będzie przepełniony słońcem i żeby po prostu bujał! Dlatego znajdziemy w nim dużo funkowego basu, gitar, a nawet vocoder. W przeciwieństwie do poprzednich utworów, tym razem w warstwie lirycznej to ekscytująca historia z happy endem. Piosenka opowiada o zauroczeniu i o niesamowicie urzekającym, tytułowym Nieznajomym. Czasami spotykamy na swojej drodze bratnią duszę i wiemy, że to właśnie z nią możemy dosłownie rzucić wszystko i wyruszyć na podbój świata — mówi o swoim nowym utworze Lanberry.

Oceń
Tagi