Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sobowtór Taylor Swift podbija internet. Fani są w szoku! [ZDJĘCIA]

15.11.2017 14:50

Co jakiś czas internet zalewają kolejne fale sobowtórów gwiazd muzyki. W niektórych przypadkach podobieństwo jest tak uderzające, że ciężko odróżnić klona od oryginału. Poznaj Laurę Cadman. Brytyjka podbija Instagram swoimi zdjęciami, na których wygląda niemal identycznie jak Taylor Swift.

Sobowtór Taylor Swift podbija internet. Fani są w szoku! [ZDJĘCIA] fot. instagram.com/laurah

Laura Cadman to 20-latka z angielskiego Newcastle, która do złudzenia przypomina Taylor Swift, jedną z najpopularniejszych obecnie artystek. Podobnie jak amerykańska gwiazda, uwielbia koty, czerwoną szminkę i kredkę do kresek.

Mimo że Laura robi furorę na Instagramie i dostaje tysiące komentarzy od internautów, nie wszystkim fanom Taylor podoba się jej podobieństwo do piosenkarki.

W rozmowie z brytyjskim The Mirror wyznała, że miała nieprzyjemności z tego powodu. W 2015 roku wybrała się na koncert Amerykanki. Mnóstwo osób wzięło ją wówczas za prawdziwą Swift. Prosili o wspólne zdjęcia, chcieli porozmawiać oraz przytulić się. Kiedy Laura powiedziała prawdę, jedna z fanek nakrzyczała na nią i powiedziała, iż ją nienawidzi za takie oszukiwanie.

Cadman przyznała też, że nie stara się celowo wyglądać jak 27-letnia gwiazda. Dziewczyna jest z natury dość wysoka, szczupła i ma blond włosy.

Czy Laura jest naprawdę tak bardzo podobna do Taylor? Zobacz zdjęcia i oceń sam.

RadioZET.pl/elleuk.com/PK

Oceń