Zamknij

Laureat Grammy i twórca hitu „Dilemma” w Polsce. Nelly wystąpi w Warszawie [BILETY, DATA]

Redakcja
12.06.2017 15:26
Laureat Grammy i twórca hitu „Dilemma” w Polsce. Nelly wystąpi w Warszawie [BILETY, DATA]
fot. flickr.com, celebrityabc, Attribution-ShareAlike 4.0 International (CC BY-SA 4.0)

Słynny raper Nelly wystąpi po raz pierwszy w naszym kraju. Wielokrotnie nagradzany amerykański gwiazdor pojawi się 28 października w warszawskim klubie Stodoła.

Chyba nie ma wśród fanów muzyki osób, które nie znają takich hitów jak „Dilemma”, „Hot In Herre” czy „Just A Dream”. Teraz będzie okazja usłyszeć je na żywo w Polsce. Nelly wystąpi jesienią w Warszawie.

Nelly to jeden z najsłynniejszych amerykańskich raperów XXI wieku. W trakcie kilkunastoletniej kariery zdobył wiele prestiżowych nagród, a jego płyty sprzedały się w milionach egzemplarzy. Pierwszy album „Country Grammar” z 2000 roku pokrył się diamentem w Stanach Zjednoczonych. Na przestrzeni lat współpracował z wieloma znanymi artystami, m.in. Kelly Rowland, Justinem Timberlakiem, Christiną Aguilerą, Nicki Minaj czy Pharrellem.

Podczas koncertu w Warszawie będzie promował przede wszystkim swoją ostatnią płytę „M.O.” z 2013 roku. Fani starszych utworów rapera nie mają jednak powodów do obaw – w klubie Stodoła na pewno nie zabraknie także największych hitów.

BILETY

Sprzedaż biletów na koncert rozpocznie się 16 czerwca na stronach Live Nation i klubu Stodoła. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 129 złotych.

RadioZET.pl/PK