Zamknij

Lauren Jauregui w singlu „Expectations”. Członkini Fifth Harmony zaczyna solową karierę!

Redakcja
25.10.2018 16:49
Lauren Jauregui
fot. Youtube (Lauren Jauregui)

Lauren Jauregui to jedna z członkiń popularnego girlsbandu Fifth Harmony, który kilka miesięcy temu ogłosił zawieszenie działalności. 22-latka zaprezentowała właśnie debiutancki solowy singiel „Expectations”. Piosenka zbiera bardzo pozytywne recenzje. Czy Lauren Jauregui powtórzy sukces byłej koleżanki z zespołu Camili Cabello?

Lauren Jauregui w singlu Expectations. Piosenka członkini Fifth Harmony

Kariera solowa po występach w zespole to bardzo często kolejny etap dla młodego artysty. Tak jest również w przypadku członkiń girlsbandu Fifth Harmony. Zespół zawiesił działalność w marcu tego roku.

Lauren Jauregui to następna, po Camili Cabello i Normani, artystka należąca do wspomnianego zespołu, która rozpoczyna na poważnie karierę solową.

Właśnie ukazał się jej debiutancki solowy singiel „Expectations”. Niezwykle klimatyczna piosenka zdobywa bardzo pozytywne recenzje w Stanach Zjednoczonych i oficjalnie zapowiada pierwszą płytę Jauregui. W nowym utworze artystka śpiewa o swoich doświadczeniach w trwającym związku. Od 2017 roku spotyka się z popularnym raperem Ty Dolla Sign.

„Expectations” promuje niezwykle sensualny, czarno-biały teledysk, który już robi furorę w internecie. W ciągu zaledwie jednego dnia obejrzano go ponad milion razy.

Magazyn "NYLON" określił jej głos jako połączenie zmysłowości Amy Winehouse i hip-hopowej melodyjności Lauryn Hill, "Los Angeles Times" odnalazł w jej twórczości "nawiązanie do kubańskich korzeni, apetyt na zgłębianie rozmaitych gatunków muzycznych i głęboką chęć samopoznania". Poza działalnością artystyczną, Lauren jest też zaangażowaną aktywistką społeczną — dumną ze swoich przekonań i biorącą udział w licznych protestach politycznych. Jest autorką kilku listów otwartych napisanych po wyborach prezydenckich w roku 2016.

Girlsband Fifth Harmony powstał w trakcie amerykańskiej edycji „X Factor” w 2012 roku, w której dziewczyny wzięły udział. Zespół wydał trzy albumu i nagrał bardzo znany przebój „Work From Home”. Pod koniec 2016 roku grupę opuściła Camila Cabello. W marcu 2018 roku Fifth Harmony zawiesiło działalność. Wszystkie członkinie skupiły się obecnie na karierach solowych.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Lauren Jauregui
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/PK