Zamknij

Michael Jackson: zwiastun dokumentu „Leaving Neverland”. Król Popu miał molestować dzieci?

Redakcja
21.02.2019 13:10
Leaving Neverland zwiastun dokumentu o Michaelu Jacksonie i molestowaniu dzieci
fot. Youtube (HBO)

Film dokumentalny „Leaving Neverland” będzie opowiadał o Michaelu Jacksonie. Do internetu trafił właśnie oficjalny zwiastun szokującego dokumentu, w którym opowiedziano o domniemanym molestowaniu seksualnym dzieci przez Króla Popu.

„Leaving Neverland” to tytuł filmu dokumentalnego opowiadającego o Michaelu Jacksonie i jego domniemanych związkach z nieletnimi. Bohaterami dokumentu jest dwoje mężczyzn James Safechuck i Wade Robson, którzy mieli doświadczyć w dzieciństwie molestowania seksualnego ze strony legendarnego muzyka. W filmie można zobaczyć m.in. wywiady z domniemanymi ofiarami i ich rodzinami.

Leaving Neverland: zwiastun szokującego dokumentu o Michaelu Jacksonie

W sieci można już zobaczyć oficjalny zwiastun „Leaving Neverland”. Film dokumentalny o Michaelu Jacksonie zostanie wyemitowany w dwóch częściach. Jego telewizyjna premiera odbędzie się na amerykańskim HBO już 3 i 4 marca. W tym samym miesiącu pokaże go też HBO w Wielkiej Brytanii. Nie wiadomo na ten moment, kiedy dokument pojawi się w Polsce.

>> Jak wyglądałby dziś Michael Jackson? Internauta stworzył wizualizacje! [WIDEO]

„Leaving Neverland” miał premierę w styczniu na słynnym festiwalu Sundance. Projekcja wywołała ogromne emocje. Film wzbudził niemałe kontrowersje w Stanach Zjednoczonych. Nie brakuje też głosów krytyki ze strony rodziny Michaela Jacksona i internautów. Pod oficjalnym zwiastunem pojawia się mnóstwo negatywnych komentarzy. Zdaniem wielu osób informacje w filmie dokumentalnym są jednym wielkim kłamstwem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/PK