Zamknij

Legendarne Depeche Mode wróci do Polski i zagra aż trzy koncerty! Gdzie?

Redakcja
21.06.2017 10:33
Legendarne Depeche Mode wróci do Polski i zagra aż trzy koncerty! Gdzie?
fot. EastNews / AP/FOTOLINK

Już w lipcu Depeche Mode zagrają na PGE Narodowym. Okazuje się, że fani słynnej grupy mają kolejne powody do radości. Brytyjczycy wrócą bardzo szybko do Polski. W 2018 roku zagrają kolejne trzy koncerty. Sprawdźcie gdzie!

Muzycy ogłosili kolejne koncerty z trasy „Global Spirit Tour”, która promuje ich czternasty już album studyjny „Spirit”. Polska ponownie znalazła się w koncertowym kalendarzu Depeche Mode. Zespół zagra w lutym w Krakowie (7.02 – Tauron Arena), Łodzi (9.02 – Atlas Arena) i Gdańsku (11.02 – Ergo Arena). Ceny biletów rozpoczynają się od 249 złotych. Przedsprzedaż ruszy w piątek, 23 czerwca. Wejściówki trafią do regularnej sprzedaży w poniedziałek 26 czerwca.

PGE Narodowy: Depeche Mode i wielkie hity

Równo za miesiąc, 21 lipca, grupa będzie promować swój najnowszy album w Warszawie. Ostatni raz Depeche Mode zagrali w naszym kraju w 2014 roku. Wydana trzy miesiące temu płyta „Spirit” zdążyła się już pokryć w Polsce platyną. Bilety na warszawski koncert są jeszcze w sprzedaży.

Poza najnowszymi kompozycjami fani mogą liczyć także na legendarne przeboje. W trakcie koncert zespół zagra na pewno m.in. „Personal Jesus”, „Enjoy The Silence” czy „I Feel You”.

RadioZET.pl/PK