Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

LemON w nowym klipie do mroczonego utworu „Sowa”. Wideo nagrano w Gruzji!

05.10.2017 16:17

„Sowa” to bez wątpienia jeden z najmroczniejszych utworów w całym repertuarze słynnej grupy. Zespół zaprezentował właśnie do niego klip. Jak się okazuje, wideo powstało przypadkiem, a jego montażem zajął się sam Igor Herbut, wokalista LemON.

LemON w nowym klipie do mroczonego utworu „Sowa”. Wideo nagrano w Gruzji! fot. ons.pl

Piosenka pochodzi z albumu „Tu”, który pojawił się w sklepach w marcu tego roku. Jego brzmienie zdziwiło na pewno niejednego fana LemON. Zespół postawił tym razem na nieco więcej alternatywnych, często mocniejszych dźwięków. Muzyczną zmianę idealnie można zaobserwować właśnie w kawałku „Sowa”.

„To utwór o zaufaniu, nieufności i wszelkich paradoksach z nimi związanych. Taka nasza kolejna historia wbrew temu, co powinniśmy” –  komentuje formacja.

Okazuje się, że muzycy wcale nie planowali stworzyć teledysku do piosenki. Lyric video powstało zupełnie przypadkiem.

„Nie takie były plany. Klip do mrocznego, skomplikowanego utworu? Po co. Przecież to zobaczy tysiąc osób. A jednak czasami życie nie idzie zgodnie z planem. A klip do ,,Sowy” nagrał się sam, podczas podróży do Gruzji. Zapraszamy do świata w innych barwach. Może jedyną rzeczą, ktorej należy się bać jest sam strach” – napisał LemON na swoim Facebooku.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi