Jesienna trasa LemON ogłoszona! Wiemy, gdzie pojawi się zespół

06.09.2017 13:27

Intymna i emocjonalna – taka ma być kolejna trasa koncertowa grupy LemON. Tym razem zespół zaprasza swoich fanów na koncerty siedzące, pełne niespodziewanych aranżacji, podczas których usłyszymy połączone w wyjątkowy sposób albumy „Tu” i „Etiuda Zimowa”.

Jesienna trasa LemON ogłoszona! Wiemy, gdzie pojawi się zespół fot. Youtube (LemON)

Brzmienie nowego albumu LemON „Tu” zdziwiło niejednego słuchacza. Zespół postawił tym razem na nieco więcej alternatywnych, często mocniejszych dźwięków. Ich nowa trasa ma połączyć w interesujący sposób melodie zawarte na ostatnim krążku z utworami „Etiudy Zimowej”, zbioru emocjonalnych kolęd i pastorałek.

"Trasa TU I Etiuda Zimowa to najbardziej artystyczne przedsięwzięcie zespołu. Wyjątkowe połączenie dwóch albumów wymaga wyjątkowej oprawy. Tym razem LemON zaprasza do filharmonii i pięknych sal koncertowych, w których intrygujące aranżacje i dźwięki wybrzmią w teatralnej oprawie wizualnej. Tylko na jesienno-zimowej trasie zespołu możecie wygodnie usiąść i delektować się muzyką płynącą ze sceny. To świetna okazja dla wiernych fanów, by poznać nowy rozdział w twórczości LemON, a dla nowych słuchaczy okazja, aby przekonać się, z czego wynika jego fenomen." – czytamy na oficjalnej stronie internetowej grupy.

Trasa „TU/Etiuda Zimowa”: rozpiska koncertów, bilety

  • 9 listopada 2017 – LUBLIN, Centrum Spotkania Kultur
  • 11 listopada 2017 – GDAŃSK, Stary Maneż
  • 15 listopada 2017- KRAKÓW, klub Studio
  • 9 grudnia 2017 – WROCŁAW, Sala Audytoryjna WCK
  • 14 grudnia 2017 – BIAŁYSTOK, Opera i Filharmonia Podlaska
  • 16 grudnia 2017 – TORUŃ, CKK Jordanki
  • 17 grudnia 2017 – ŁÓDŹ, Wytwórnia

Bilety w cenie od 80 złotych można kupić tutaj.

Zespół zapowiada też pojawienie się kolejnych miast na trasie koncertowej.

RadioZET.pl/lem-on.pl/PK

Oceń
Tagi