Zamknij

Jesienna trasa LemON ogłoszona! Wiemy, gdzie pojawi się zespół

Redakcja
06.09.2017 13:27
Jesienna trasa LemON ogłoszona! Wiemy, gdzie pojawi się zespół
fot. Youtube (LemON)

Intymna i emocjonalna – taka ma być kolejna trasa koncertowa grupy LemON. Tym razem zespół zaprasza swoich fanów na koncerty siedzące, pełne niespodziewanych aranżacji, podczas których usłyszymy połączone w wyjątkowy sposób albumy „Tu” i „Etiuda Zimowa”.

Brzmienie nowego albumu LemON „Tu” zdziwiło niejednego słuchacza. Zespół postawił tym razem na nieco więcej alternatywnych, często mocniejszych dźwięków. Ich nowa trasa ma połączyć w interesujący sposób melodie zawarte na ostatnim krążku z utworami „Etiudy Zimowej”, zbioru emocjonalnych kolęd i pastorałek.

"Trasa TU I Etiuda Zimowa to najbardziej artystyczne przedsięwzięcie zespołu. Wyjątkowe połączenie dwóch albumów wymaga wyjątkowej oprawy. Tym razem LemON zaprasza do filharmonii i pięknych sal koncertowych, w których intrygujące aranżacje i dźwięki wybrzmią w teatralnej oprawie wizualnej. Tylko na jesienno-zimowej trasie zespołu możecie wygodnie usiąść i delektować się muzyką płynącą ze sceny. To świetna okazja dla wiernych fanów, by poznać nowy rozdział w twórczości LemON, a dla nowych słuchaczy okazja, aby przekonać się, z czego wynika jego fenomen." – czytamy na oficjalnej stronie internetowej grupy.

Trasa „TU/Etiuda Zimowa”: rozpiska koncertów, bilety

  • 9 listopada 2017 – LUBLIN, Centrum Spotkania Kultur
  • 11 listopada 2017 – GDAŃSK, Stary Maneż
  • 15 listopada 2017- KRAKÓW, klub Studio
  • 9 grudnia 2017 – WROCŁAW, Sala Audytoryjna WCK
  • 14 grudnia 2017 – BIAŁYSTOK, Opera i Filharmonia Podlaska
  • 16 grudnia 2017 – TORUŃ, CKK Jordanki
  • 17 grudnia 2017 – ŁÓDŹ, Wytwórnia

Bilety w cenie od 80 złotych można kupić tutaj.

Zespół zapowiada też pojawienie się kolejnych miast na trasie koncertowej.

RadioZET.pl/lem-on.pl/PK