Zamknij

Lenny Kravitz wystąpi w Łodzi. Na koncert zaprasza Radio ZET!

Redakcja
12.09.2018 12:00
Lenny Kravitz
fot. mat. prasowe

Lenny Kravitz pojawi się w Polsce w ramach trasy koncertowej „Raise Vibration Tour”. Legendarny amerykański artysta wystąpi 8 maja 2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Na koncert autora przebojów „Fly Away” i „Again” zaprasza Radio ZET. Ogólna sprzedaż biletów ruszy w piątek, 14 września, o godz. 10:00.

Lenny Kravitz w Polsce 2019. Koncert w Łodzi

Lenny Kravitz wystąpi 8 maja 2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Podczas nowej trasy koncertowej artysta będzie promował swój jedenasty już album „Raise Vibration”, który ukazał się 7 września.

Nowa płyta wokalisty to mieszanka kilku gatunków muzycznych — rock ‘n’ rolla, funku, bluesa i soulu. „Raise Vibration” promują single „It’s Enough” oraz „Low”, który łączy w sobie funkowe rytmy z instrumentami dętymi i i smyczkowymi, jak również wielowarstwowymi wokalami wspartymi przez wielkiego Michaela Jacksona.

Lenny Kravitz w Łodzi: BILETY

Bilety na koncert Lenny’ego Kravitza w Łodzi w cenach od 195 zł będą dostępne w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników www.LiveNation.pl od 13 września (czwartek) od godz. 10:00 do 14 września (piątek) do godz. 9:00. Ogólna sprzedaż ruszy w piątek, 14 września, o 10.00.

54-letni Lenny Kravitz jest uznawany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów. Na scenie występuję już od ponad 20 lat. Nie tylko śpiewa, ale także pisze, tworzy muzykę i gra na wielu instrumentach. Jest laureatem aż czterech prestiżowych nagród Grammy.

Lenny Kravitz wydał dotąd jedenaście płyt, które rozeszły się w kilkudziesięciu milionach egzemplarzy na całym świecie. Do jego największych przebojów należą utwory „Again”, „Fly Away” czy „Are You Gonna Go My Way”.

Ten wielowymiarowy artysta świetnie poradził sobie również na wielkim ekranie, wcielając się w rolę Cinny w filmie „Igrzyska śmierci” i „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”. Lenny’ego Kravitza można również zobaczyć w filmach „Hej, Skarbie” i „Kamerdyner”.

Lenny Kravitz Łódź
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/PK