Zamknij

Lenny Kravitz wystąpi w Polsce!

Redakcja
11.12.2017 11:25
Lenny Kravitz wystąpi w Polsce!
fot. mat. prasowe

Jedna z najsłynniejszych gwiazd muzyki już niedługo pojawi się w naszym kraju. Lenny Kravitz ogłosił właśnie nadchodzącą wakacyjną, europejską trasę koncertową zaplanowaną na 2018 rok. Amerykański artysta wystąpi 8 czerwca w TAURON Arenie Kraków. 

Oprócz przygotowań do nadchodzącej trasy, Lenny Kravitz pracuje także bardzo intensywnie nad swoim jedenastym już albumem studyjnym. Wiosną 2018 roku fani słynnego Amerykanina będą mieli okazję usłyszeć jego nowe utwory.

Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl rozpocznie się 12 grudnia o godz. 10:00 i potrwa 36 godzin. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 15 grudnia o godz. 10:00. Więcej informacji o całej trasie koncertowej można znaleźć na stronie: www.lennykravitz.com/tour/.

Lenny Kravitz, uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 20-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza gatunek muzyczny pokazując niezwykły styl i klasę. Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60. i 70, pisarz, producent muzyczny i multiinstrumentalista, zdobył w swojej karierze cztery statuetki Grammy i wiele innych nagród w kategorii "Best Male Rock Vocal Performance".

Lenny Kravitz
fot. mat. prasowe

Amerykanin wydał dziesięć albumów studyjnych, które sprzedały się w nakładzie ponad 38 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ten wielowymiarowy artysta świetnie poradził sobie również na wielkim ekranie wcielając się w rolę Cinny w filmie "Igrzyska śmierci" i "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia". Lenny’ego Kravitza można również zobaczyć w filmach "Hej, Skarbie" i "Kamerdyner".

RadioZET.pl/Live Nation/PK