Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Shakira czuje się coraz lepiej. Gwiazda wraca powoli do zdrowia

16.02.2018 09:47

W listopadzie Shakira poinformowała o poważnych problemach zdrowotnych. Fatalny stan jej strun głosowych zmusił ją do odwołania koncertów i przełożenia trasy na 2018 rok. Wygląda na to, że piosenkarka powoli wraca do zdrowia. W internecie zamieściła ostatnio nagrania, na których znów słyszymy jej śpiew.

Shakira czuje się coraz lepiej. Gwiazda wraca powoli do zdrowia fot. Youtube (ShakiraVEVO)

Choroba strun głosowych, która dopadła Shakirę, okazała się bardzo poważna. Doszło do nawet do niebezpiecznego krwawienia. Lekarze piosenkarki natychmiast zabronili jej koncertować — gwiazda musiała więc odwołać zaplanowaną trasę koncertową „El Dorado World Tour” i udać się na przymusowy odpoczynek.

Wszystko na to wskazuje, że Kolumbijka wraca do zdrowia już po kilku miesiącach od zdiagnozowania choroby. Zamieściła w sieci dwa nagrania, na których możemy usłyszeć jej głos. Wokal artystki jest zdecydowanie w lepszym stanie. Shakira zaśpiewała dla swoich fanów m.in. akustyczny cover utworu „Karma Police” Radiohead.

Kiedy powrót do koncertowania?

Odpoczynek i konsultacje lekarskie zdecydowanie pomogły piosenkarce. Pod koniec roku gwiazda poinformowała, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to wznowi trasę koncertową już za kilka miesięcy.

— Z ulgą mogę Wam przekazać, że moja trasa „El Dorado World Tour” powróci w czerwcu 2018 roku. Jestem bardzo dumna z tego show. Czuję, że to najlepsze tournée, jakie stworzyłam do tej pory — napisała.

Nowy singiel

Shakira to tegoroczna laureatka prestiżowej nagrody Grammy. W styczniu artystka otrzymała nagrodę w kategorii „najlepszy latynoski album pop” za krążek „El Dorado”. Niedawno ukazał się teledysk do kolejnego singla promującego płytę. Pojawia się w nim Maluma — kolumbijski gwiazdor.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi