Startują letnie koncerty „Siła Muzyki Radia ZET”. Pierwszy już 16 czerwca w Grudziądzu!

11.06.2018 15:32

Radio ZET zaprasza serdecznie na trzy letnie koncerty, które organizujemy pod hasłem „Siła Muzyki Radia ZET”. W trakcie tegorocznego lata na naszej scenie pojawią się m.in. Edyta Górniak, Sarsa czy Dawid Kwiatkowski. Pierwszy koncert odbędzie się już w sobotę, 16 czerwca, w Grudziądzu. Start o godz. 18:00.

Edyta Górniak fot. mat. prasowe

Letnie koncerty „Siła Muzyki Radia ZET”

Startuje wakacyjna trasa koncertowa Radia ZET. Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe koncerty pod hasłem „Siła Muzyki Radia ZET”, które odbędą się w trzech polskich miastach: Grudziądzu, Wągrowcu i Kaliszu. Nie zabraknie największych gwiazd polskiej muzyki. Podczas koncertów zgromadzona publiczność i nasi słuchacze mogą także liczyć na wspólną zabawę z Kamilem Noselem z Radia ZET.

Pierwszy koncert w ramach letniej trasy Radia ZET odbędzie się już 16 czerwca na Błoniach Nadwiślańskich w Grudziądzu. Poprowadzi go Agnieszka Kołodziejska. Na scenie pojawią się Edyta Górniak, Afromental, zespół Impacto i lokalni artyści. Start koncertu o godz. 18:00.

Afromental fot. mat. prasowe

Kolejne koncerty

Grudziądz to dopiero początek letnich koncertów Radia ZET. Kolejne wydarzenia poprowadzi dobrze znany z naszej anteny Damian Michałowski. Siłę muzyki Radia ZET będą mieli okazję poczuć także mieszkańcy Wielkopolski.

  • 14 lipca, godz. 17:00 — WĄGROWIEC (stadion OSiR): Sarsa, Edyta Górniak, Mesajah, Impacto, artyści lokalni
  • 25 sierpnia, godz. 19:00 — KALISZ (Pola Marsowe): Dawid Kwiatkowski, Afromental, Impacto, artyści lokalni

Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.

Siła muzyki

RadioZET.pl/PK

Oceń