Zamknij

Liam Gallagher wypadł z helikoptera. Muzyk pokazał obrażenia twarzy po wypadku [FOTO]

20.09.2021 14:56
Liam Gallagher
fot. MAR/Capital Pictures/EAST NEWS

Liam Gallagher zszokował fanów. Muzyk zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie swojej pokaleczonej twarzy. Okazało się, że obrażenia spowodowane są nieszczęśliwym wypadkiem – wokalista Oasis wypadł z helikoptera.

Liam Gallagher miał nieszczęśliwy wypadek po festiwalu Isle of Wight Festival, który odbył się w miniony weekend na angielskiej wyspie Wight. Popularny muzyk udostępnił zdjęcie z obrażeniami twarzy.

Zobacz także:  Elton John miał wypadek i nie może koncertować. Musi pilnie przejść operację

Wypadek Liama Gallaghera. Muzyk wypadł z helikoptera, pokazał zdjęcie obrażeń twarzy

Liam Gallagher uległ dość nietypowemu wypadkowi. Po koncercie w Newport znany z zespołu Oasis wokalista zamieścił zdjęcie poranionej twarzy, które przeraziło wielu fanów.

W niecodziennym wpisie 48-latek poinformował, że wypadł z helikoptera. Gallagher nie ujawnił więcej szczegółów, ale zdążył zażartować i porównać się z Keithem Moonem, słynnym perkusistą The Who, któremu także zdarzały się podobne sytuacje.

Mimo niemałych obrażeń twarzy brytyjskiego muzyka nie opuszczało poczucie humoru. W kolejnej wiadomości napisał: "Mam okładkę kolejnego albumu". Odpowiedział nawet na pytanie fana o wysokość, z jakiej spadł. Liam Gallagher stwierdził żartobliwie, że było to 30 kilometrów.

Zobacz także:  10 zespołów i artystów, którzy znienawidzili swoje wielkie przeboje

RadioZET.pl/people.com