Zamknij

Liam Payne i Cheryl Cole rozstali się. Oficjalne oświadczenie pary

Redakcja
02.07.2018 12:38
Liam Payne Cheryl Cole
fot. Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Liam Payne i Cheryl Cole się rozstali. Przez kilka lat byli jedną z popularniejszych par w branży muzycznej. W 2017 roku doczekali się syna. Niestety, artyści potwierdzili krążące od jakiegoś czasu plotki o końcu ich związku. W mediach społecznościowych opublikowali oficjalne oświadczenie.

Liam Payne i Cheryl Cole rozstali się. Koniec związku

To koniec związku Liama Payne’a i Cheryl Cole. Muzyczna para potwierdziła rozstanie w specjalnym oświadczeniu, które opublikowała w internecie.

Z przykrością informujemy, że zdecydowaliśmy się rozstać. Było to bardzo trudna decyzja. Wciąż mamy dla siebie wiele miłości jako rodzina. Bear jest naszym całym światem i prosimy o uszanowanie jego prywatności — napisali jednocześnie na Twitterze.

24-letni Liam Payne i 35-letnia Cheryl Cole spotykali się od 2016 roku. W marcu 2017 roku na świecie pojawił się ich syn Bear.

Liam Payne zdobył popularność jako członek One Direction, jednego z najpopularniejszych boysbandów ostatnich lat. Od 2017 roku artysta skupił się na karierze solowej. Nagrał m.in. hit „Strip That Down” i przebój „For You” z Ritą Orą.

Cheryl Cole, podobnie jak Payne, także zaczynała muzyczną karierę w zespole. Była członkinią popularnego brytyjskiego girlsbandu Girls Aloud. Później rozpoczęła karierę solową. Jest autorką przebojów „Fight for This Love”, „Call My Name” czy „Parachute”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK