Zamknij

Liam Payne — „Stack It Up”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
19.09.2019 14:48
Liam Payne — „Stack It Up”. Piątkowa premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Liam Payne prezentuje kolejny, długo wyczekiwany singiel „Stack It Up”. W kawałku inspirowanym klubowymi brzmieniami gościnnie pojawia się amerykański raper A Boogie wit da Hoodie. Autorami utworu są Ed Sheeran, Steve Mac, Fred Gibson i Boogie. Premiera piosenki na antenie Radia ZET już w piątek po godz. 14:00.

„Stack It Up” łączy charakterystyczny dla Liama urban pop z brzmieniem steel drum i zabawnym tekstem. Zdjęcia do klipu powstały w Nowym Jorku. W teledysku oglądamy Liama i Boogie, którzy wybrali się miejsca z automatami do gier.

Jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu mogę zaprezentować wam nowy singiel. Razem z Boogiem świetnie się bawiliśmy, przygotowując ten kawałek. Czuję dumę, gdy słyszę „Stack It Up”, a to dopiero początek nowości – zapowiada Payne.

Liam Payne do tej pory sprzedał 18 mln egzemplarzy solowych singli. Debiutował hitem „Strip That Down” (11,5 mln egzemplarzy sprzedanych singli, ponad 1,8 miliarda streamów). Jego ostatnie dokonanie – „Polaroid” – zanotowało 2 mln sprzedanych egzemplarzy. Łączna liczba streamów solowego katalogu Payne’a wynosi 2,7 miliarda, co jest najlepszym wynikiem spośród pozostałych członków One Direction.

Inne ważne utwory w solowym dorobku Payne’a to „Bedroom Floor” czy „Familiar” z J Balvinem, które spędziło 16 tygodni na liście najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii, a w samym Spotify zgromadziło ponad 110 mln streamów. „For You”, duet z Ritą Orą, gościł w zestawieniu 17 tygodni.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK