Zamknij

Liam Payne wyznał, że zmagał się z myślami samobójczymi i uzależnieniem

09.06.2021 17:01
Liam Payne
fot. TOBIAS SCHWARZ/AFP/East News

Liam Payne podzielił się z fanami smutnymi wspomnieniami. Wyznał, że zmagał się z myślami samobójczymi oraz uzależnieniem, kiedy One Direction znajdował się u szczytu sławy. 

Liam Payne zadebiutował w 2008 roku, kiedy pokazał się na przesłuchaniach do brytyjskiego talent show "The X Factor". Dwa lata później spróbował swoich sił jeszcze raz i połączył siły z grupą innych solistów, z którymi stworzył zespół One Direction. Grupa zawiesiła działalność w 2016 roku, a Payne kontynuuję karierę solo.

Liam Payne zmagał się z myślami samobójczymi i uzależnieniem

Muzyk pojawił się w podcaście The Diary of A CEO, gdzie opowiedział gospodarzowi Stevenowi Bartlettowi o swoich bardzo prywatnych przeżyciach. Muzyk wyjątkowo się otworzył i zwierzył z problemów psychicznych oraz zmagań z uzależnieniem podczas szczytu sławy One Direction.

Prowadzący spytał artystę, czy kiedykolwiek miał myśli samobójcze, niestety odpowiedź muzyka była twierdząca.

"Tak. Jest kilka rzeczy, o których nigdy publicznie nie mówiłem. To było naprawdę bardzo, bardzo, bardzo ciężkie. Miałem problem" - wyrzucił z siebie Payne.

Liam Payne rozstał się z Mayą Henry

Muzyk przyznał, że podjął decyzję o zmianie swojego życia dopiero wtedy, gdy zobaczył swoje zdjęcia w prasie. Postanowił pokonać uzależnienie od alkoholu i narkotyków.

"Zobaczyłem kilka swoich fotek na łodzi. Byłem cały spuchnięty na twarzy od pigułek i alkoholu" - opisuje tamten czas wokalista.

Muzyk przyznał, że jego twarz wyglądała wówczas na 10 razy większą niż teraz. Opowiedział również, że dla bezpieczeństwa zespołu, zamykano ich w pokojach hotelowych, gdzie jedyną rozrywką był mini bar. Również przez taki tryb życia artysta szybko się uzależnił.

Liam Payne rozstał się ostatnio z narzeczoną Mayą Henry. Para spotykała się od 2019 roku i ogłosiła zaręczyny w sierpniu zeszłego roku. Piosenkarz wyznał, że nie jest zbyt dobry w związkach, co podobno było powodem rozpadu relacji.