Zamknij

Liam Payne miał problemy z alkoholem. Wszystko przez popularność One Direction

Piotr Krajewski
05.06.2019 16:31
Liam Payne z One Direction miał problemy z alkoholem nie radził sobie ze sławą w czasach boysbandu
fot. Youtube (Liam Payne Official)

Liam Payne zdobył ogromną popularność za sprawą boysbandu One Direction. Zespół wydawał hit za hitem, a jego członkowie szybko stali się pierwszoligowymi gwiazdami. Okazuje się, że miało to swoją cenę. W jednym z wywiadów Liam Payne przyznał, iż przez popularność w czasach One Direction często sięgał po alkohol.

Liam Payne z One Direction miał problemy z alkoholem

Liam Payne to dziś jeden z najpopularniejszych brytyjskich artystów. Wszystko za sprawą One Direction, w którym występował od 16. roku życia. W ciągu zaledwie kilku la boysband się stał prawdziwym muzycznym fenomenem.

W wywiadzie dla australijskiego "Men's Health" Liam Payne wyznał nieznane dotąd szczegóły z czasów One Direction. Ogromna popularność sprawiła, że muzyk nie potrafił radzić sobie ze stresem i strachem. Dodatkowo zmagał się z atakami agorafobii, czyli lęku przed przebywaniem na otwartej przestrzeni, tłumem i miejscami publicznymi. Wtedy zaczął coraz częściej sięgać po alkohol podczas długich tras koncertowych.

>> Kup BILETY na jesienna trasę koncertową Budki Suflera

Kiedy dajesz setki koncertów, a w ich trakcie śpiewasz te same 22 piosenki o tej samej porze każdego dnia, nawet jeśli nie jesteś szczęśliwy, musisz tam wyjść. To znaczy, było fajnie. Świetnie się bawiliśmy, ale bywały takie momenty, że robiło się za bardzo toksycznie. Jest ciężko, kiedy twoja sława sięga aż takiego poziomu, jak w przypadku tego zespołu — mówi Liam Payne.

25-latek wyznał także, że dziś czuje się już znacznie lepiej, ale niekiedy nadal zmaga się z gorszymi chwilami.

Miałem sporo złych momentów w życiu, ale były też te dobre chwile, dzięki którym nauczyłem się wiele o sobie. Momenty związane ze strachem, cierpliwością, inteligencją i innymi rzeczami — dodał.

Od kilku lat Liam Payne skupił się na karierze solowej. Wydał dotąd kilka singli, w tym przeboje „Strip That Down” i „For You” z Ritą Orą. Współpracował też m.in. z J Balvinem, Zeddem czy Jonas Blue. Obecnie pracuje nad debiutancką płytę.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/music-news.com/PK