Zamknij

Lily Allen przeszła metamorfozę. Internauci zaatakowali ją za szczupłą sylwetkę: "Jak śmiesz"

29.07.2021 15:00
Lily Allen przeszła metamorfozę. Internauci zaatakowali ją za szczupłą sylwetkę: "Jak śmiesz"
fot. East News

Lily Allen zmieniła swoje życie po latach problemów osobistych. Piosenkarka przeszła wielką metamorfozę, zadbała o sylwetkę i zdrowie. Właśnie pochwaliła się, że nie pije alkoholu już od dwóch lat. Internauci pozwolili sobie na wiele nieprzyjemnych komentarzy, które zabolały artystę. Lily Allen ostro odpowiedziała.

Lily Allen podbijała listy przebojów w pierwszej dekadzie XXI wieku. Wraz z wielką sławą przyszły jednak również spore problemy. Artystka zaczęła nadużywać alkoholu i narkotyków. Pojawiły się także problemy psychiczne, przez które trafiła do specjalistycznego szpitala. Zdiagnozowano u niej m.in. depresję i chorobę afektywną dwubiegunową.

Piosenkarce udało się jednak pokonać kłopoty osobiste i ułożyć życie prywatne u boku aktora i od niedawna męża, Davida Harboura. Lily Allen pochwaliła się właśnie, że minęły dwa lata, odkąd przestała pić alkohol. Zadbała także o sylwetkę i zdrowe odżywianie. Choć gwiazda jest bardzo szczęśliwa z obecnego wyglądu, spotkała się z nieprzyjemnymi komentarzami ze strony internautów. Odpowiedziała na nie.

Zobacz także: Fred Durst z Limp Bizkit nie do poznania. Zszokował fanów metamorfozą: "Jak Bon Jovi" [FOTO]

Lily Allen przeszła metamorfozę. Internauci zaatakowali ją za szczupłą sylwetkę

Lily Allen zmieniła się nie do poznania. Piosenkarka opublikowała nowe zdjęcie, na którym możemy podziwiać jej szczupłą sylwetkę. We wpisie pochwaliła się także ważną informacją. Od dwóch lat 36-latka nie pije alkoholu.

Dwa lata bez narkotyków i alkoholu. Rzucenie tego była najlepszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłam, a zrobiłam wiele fajnych rzeczy – napisała.

Okazuje się, że nie wszyscy są zachwyceni nowym wyglądem Lily Allen, która zaczęła regularnie ćwiczyć i zdrowo się odżywiać.

Niektórzy internauci stwierdzili, że wokalistka może znów zmagać się z zaburzeniami odżywiania, ponieważ ich zdaniem wygląda za szczupło. Komentarze zabolały Brytyjkę, która najwyraźniej nie chce przypominać sobie o problemach z przeszłości.

Nie wiesz nic o mnie i moim stylu życia. Jak śmiesz – odpowiedziała Allen na komentarz o zaburzeniach odżywiania. Następnie dodała: "Nigdy dotąd nie widzieliście mnie całkowicie trzeźwej od dwóch lat, niepalącej i ćwiczącej codziennie".

Największe przeboje Lily Allen

Lily Allen ma na swoim koncie cztery albumy studyjne, które rozeszły się w wielu milionach egzemplarzy na całym świecie. Za płytę "Alright, Still" artystka otrzymała nawet nominację do prestiżowej nagrody Grammy.

Do największych przebojów Lily Allen należą utwory "Smile", "The Fear", "F**k You" czy "Not Fair".

RadioZET.pl/independent.co.uk