Zamknij

Piosenkarka Lindsay Ell została dwukrotnie zgwałcona. W wieku 13 i 21 lat

08.07.2020 14:47
Lindsay Ell została dwukrotnie zgwałcona piosenkarka ujawnia szokującą historię
fot. Instagram

Lindsay Ell to popularna kanadyjska piosenkarka country. W najnowszym wywiadzie 31-latka postanowiła ujawnić dramatyczną historię z przeszłości. Artystka została dwukrotnie zgwałcona — w wieku 13 i 21 lat. O traumatycznych przeżyciach opowiedziała także w nowej piosence „make you”.

Lindsay Ell została dwukrotnie zgwałcona. Piosenkarka ujawniła traumatyczna przeżycia

Lindsay Ell słynie z bardzo emocjonalnej muzyki country i wrażliwych tekstów. Piosenkarka zaprezentowała właśnie nowy singiel „make you”, który zapowiada jej piąty album „Heart Theory”.

Wraz z nowym utworem Lindsay Ell zdecydowała się opowiedzieć o traumatycznych doświadczeniach z przeszłości. W rozmowie z magazynem People kanadyjska gwiazda wyznała, że została dwukrotnie zgwałcona — w wieku 13 i 21 lat.

Piosenka opowiada o pierwszym razie. Wciąż trudno mi o tym wszystkim mówić. Nadal zmagam się z tym każdego dnia — powiedziała.

Piosenkarka Duffy ujawnia szokujące szczegóły gwałtu i porwania: "To były moje urodziny"

Artystka została zgwałcona po raz pierwszy przez znajomego mężczyznę z kościoła. Dopiero w wieku 20 lat zdecydowała się opowiedzieć o tym rodzinie. Kobieta rozpoczęła terapię, ale niedługo później kolejny raz doświadczyła gwałtu.

Po wieloletnich zmaganiach z depresją i niepokojem Lindsay Ell zdecydowała się pomóc ofiarom przemocy seksualnej. Wokalistka nawiązała współpracę z organizacją Youth For Tomorrow wspierającą młode osoby, które zostały skrzywdzone.

Wciąż zmagam się ze wstydem i poczuciem winy, ale biorę za rękę moje 13-letnie oraz 21-letnie ja i walczymy razem każdego dnia — dodała.

RadioZET.pl/onet.pl,people.com