Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Chester Bennington dręczony przez Mike'a Shinodę? Szokujące słowa siostry lidera Linkin Park

04.12.2018 11:40

Siostra Chestera Benningtona opublikowała na Twitterze posty, w których twierdziła, że Mike Shinoda z Linkin Park dręczył jej brata. Kobieta napisała o rzekomo złej relacji dwóch muzyków. Na usunięte niedługo później wpisy zareagowały była żona Benningtona i siostrzenica zmarłego artysty.

Chester Bennington Mike Shinoda Linkin Park fot. Justin Paludipan / Splash News/EAST NEWS

Siostra Chestera Benningtona wywoła ogromną burzę w sieci swoimi wpisami na temat relacji lidera Linkin Park z Mikiem Shinodą. Kobieta stwierdziła, że w rzeczywistości kolega z zespołu źle traktował jej brata, czego niejednokrotnie była świadkiem, a żałoba po jego śmierci była zwyczajnie udawana i nieszczera.

Prywatnie nie byli wcale »braćmi«. Nie byli najlepszymi przyjaciółmi. Wiem, jak Mike traktował mojego brata… To nie było miłe. Dla dobra zespołu utrzymywali jedność. To działało, ale pora skończyć z kłamstwami” — napisała siostra Chestera i dodała: „To nie jest oszczerstwo. Nie obrażam nikogo. Jedynie pytam o zakończenie tej maskarady”.

Niedługo później konto Tobi Bennington i cała seria kontrowersyjnych wpisów zniknęły z Twittera.

Na posty zareagowały jednak osoby z bliskiego otoczenia Chestera Benningtona. Słowa siostry wokalisty Linkin Park potwierdziła jego była żona Samantha Marie Olit, która przyznała, że wszystkie te informacje są prawdziwe, a obie kobiety mają wiele do powiedzenia na temat prawdziwej relacji Shinody z Benningtonem.

Wiadomość w tej sprawie postanowiła zostawić także Alyssa Morse, siostrzenica Chestera. Całą sytuację skomentowała krótko: „Lol, kłamliwe informacje”.

Mike Shinoda i reszta członków Linkin Park nie zdecydowali się zareagować na wpisy Tobi Bennington.

Śmierć Chestera Benningtona

20 lipca minęła 1. rocznica śmierci Chestera Benningtona z Linkin Park. Popularny wokalista został znaleziony martwy w swoim domu w Kalifornii. Popełnił samobójstwo przez powieszenie. Ciało Chestera Benningtona odkryła pokojówka, która przyszła do jego pokoju, aby poinformować go o czekającym na niego przed domem transporcie. Obok muzyka znaleziono opróżniony do połowy kufel piwa, pustą butelkę po alkoholu i lek na receptę Zolpidem. 

Chester Bennington zmagał się z poważnymi problemami już od najmłodszych lat. W wieku siedmiu lat artysta Linkin Park był molestowany seksualnie przez jednego z przyjaciół rodziny. Jak sam niejednokrotnie przyznawał w wielu wywiadach, nie był w stanie pozbyć się traumatycznych wspomnień i zdarzało mu się myśleć o samobójstwie. W późniejszych latach uzależnił się od alkoholu i narkotyków.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/alternativenation.net/PK

Oceń