Zamknij

Chester Bennington dręczony przez Mike'a Shinodę? Szokujące słowa siostry lidera Linkin Park

Redakcja
04.12.2018 11:40
Chester Bennington Mike Shinoda Linkin Park
fot. Justin Paludipan / Splash News/EAST NEWS

Siostra Chestera Benningtona opublikowała na Twitterze posty, w których twierdziła, że Mike Shinoda z Linkin Park dręczył jej brata. Kobieta napisała o rzekomo złej relacji dwóch muzyków. Na usunięte niedługo później wpisy zareagowały była żona Benningtona i siostrzenica zmarłego artysty.

Siostra Chestera Benningtona wywoła ogromną burzę w sieci swoimi wpisami na temat relacji lidera Linkin Park z Mikiem Shinodą. Kobieta stwierdziła, że w rzeczywistości kolega z zespołu źle traktował jej brata, czego niejednokrotnie była świadkiem, a żałoba po jego śmierci była zwyczajnie udawana i nieszczera.

Prywatnie nie byli wcale »braćmi«. Nie byli najlepszymi przyjaciółmi. Wiem, jak Mike traktował mojego brata… To nie było miłe. Dla dobra zespołu utrzymywali jedność. To działało, ale pora skończyć z kłamstwami” — napisała siostra Chestera i dodała: „To nie jest oszczerstwo. Nie obrażam nikogo. Jedynie pytam o zakończenie tej maskarady”.

Niedługo później konto Tobi Bennington i cała seria kontrowersyjnych wpisów zniknęły z Twittera.

Na posty zareagowały jednak osoby z bliskiego otoczenia Chestera Benningtona. Słowa siostry wokalisty Linkin Park potwierdziła jego była żona Samantha Marie Olit, która przyznała, że wszystkie te informacje są prawdziwe, a obie kobiety mają wiele do powiedzenia na temat prawdziwej relacji Shinody z Benningtonem.

Wiadomość w tej sprawie postanowiła zostawić także Alyssa Morse, siostrzenica Chestera. Całą sytuację skomentowała krótko: „Lol, kłamliwe informacje”.

Mike Shinoda i reszta członków Linkin Park nie zdecydowali się zareagować na wpisy Tobi Bennington.

Śmierć Chestera Benningtona

20 lipca minęła 1. rocznica śmierci Chestera Benningtona z Linkin Park. Popularny wokalista został znaleziony martwy w swoim domu w Kalifornii. Popełnił samobójstwo przez powieszenie. Ciało Chestera Benningtona odkryła pokojówka, która przyszła do jego pokoju, aby poinformować go o czekającym na niego przed domem transporcie. Obok muzyka znaleziono opróżniony do połowy kufel piwa, pustą butelkę po alkoholu i lek na receptę Zolpidem. 

Chester Bennington zmagał się z poważnymi problemami już od najmłodszych lat. W wieku siedmiu lat artysta Linkin Park był molestowany seksualnie przez jednego z przyjaciół rodziny. Jak sam niejednokrotnie przyznawał w wielu wywiadach, nie był w stanie pozbyć się traumatycznych wspomnień i zdarzało mu się myśleć o samobójstwie. W późniejszych latach uzależnił się od alkoholu i narkotyków.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/alternativenation.net/PK