Zamknij

Linkin Park potwierdza. Zespół zorganizuje specjalne wydarzenie w hołdzie Chesterowi

Redakcja
23.08.2017 12:10
Linkin Park potwierdza. Zespół zorganizuje specjalne wydarzenie w hołdzie Chesterowi
fot. ons.pl

Zespół przerwał milczenie i zapowiedział organizację wydarzenia, podczas którego członkowie grupy oddadzą hołd zmarłemu Chesterowi Benningtonowi. Muzyk popełnił w lipcu samobójstwo. Specjalny event odbędzie się na terenie Los Angeles.

Formacja pracuje obecnie nad organizacją publicznego wydarzenia w Los Angeles. Członkowie Linkin Park chcą w ten sposób oddać hołd swojemu liderowi.

„Chcieliśmy podziękować wszystkim naszym fanom z całego świata za mnóstwo miłości, która umocniła naszego ducha w trakcie tego niezwykle trudnego czasu. Nasza piątka jest bardzo wdzięczna za całe Wasze wsparcie, podczas gdy my leczymy i budujemy przyszłość Linkin Park” – napisał zespół.

Grupa poinformowała też, że szczegóły dotyczące wydarzenia pojawią się już wkrótce.

Jay-Z oddał hołd Chesterowi

W trakcie koncertu na brytyjskim festiwalu raper postanowił oddać hołd liderowi Linkin Park. Raper poprosił obsługę o przygaszenie świateł, a fanów zachęcił do włączenia latarek w telefonach komórkowych. Tutaj możecie zobaczyć wideo.

„Proszę zróbcie trochę hałasu, żeby mógł Was usłyszeć w niebie” – powiedział Jay-Z i rozpoczął występ z piosenką „Numb/Encore”.

12-letnia córka Chrisa Cornella śpiewa „Hallelujah” na cześć ojca i Chestera

Zmarli w tym roku Chris Cornell i Chester Bennington byli przyjaciółmi od wielu lat. Toni Cornell postanowiła upamiętnić swojego ojca oraz lidera Linkin Park w trakcie piątkowego programu Good Morning America. Tutaj możecie zobaczyć wzruszające nagranie.

Oficjalna przyczyna śmierci wokalisty

Koroner sądowy z Los Angeles wydał oficjalne oświadczenie, w którym potwierdził przyczynę śmierci członka Linkin Park. Mężczyzna popełnił samobójstwo przez powieszenie. Ciało artysty zauważyła pokojówka. Obok Benningtona znajdowała się opróżniona do połowy butelka alkoholu. W domu nie znaleziono listu pożegnalnego. Więcej szczegółów tutaj.

RadioZET.pl/PK