Zamknij

Lorde coveruje wielki hit Phila Collinsa. Internauci podzieleni po występie [WIDEO]

Redakcja
29.09.2017 12:16
Lorde coveruje wielki hit Phila Collinsa. Internauci podzieleni po występie [WIDEO]
fot. Youtube (BBCRadio1VEVO)

Muzyczni krytycy z całego świata uznają nowy album Lorde za jeden z najlepszych w 2017 roku. W związku z wydaniem „Melodrama” artystka obecnie pojawia się bardzo często w mediach. Ostatnio była gościem Live Lounge, jednego z najsłynniejszych brytyjskich programów radiowych. Zaprezentowała tam cover „In the Air Tonight” Phila Collinsa.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się "In The Air Tonight" w wykonaniu Lorde?

Liczba głosów:

Nowozelandka niejednokrotnie przyznawała w wywiadach, że darzy wielką sympatią Phila Collinsa i jego twórczość. Podczas ostatniej wizyty w programie Live Lounge, który emitowany jest na antenie BBC Radio 1, Lorde zaśpiewała własną wersję debiutanckiego singla Brytyjczyka „In The Air Tonight” z 1981 roku. Piosenka stała się ogromnym przebojem i na stałe zapisała się w historii muzyki popularnej – utwór był wielokrotnie samplowany i wykorzystywany w filmach czy serialach.

Cover Lorde spotkał się jednak z bardzo różnymi reakcjami w internecie. Jedni chwalą artystkę za ciekawą interpretację, inni twierdzą, że gwiazda zupełnie nie poradziła sobie z tym klasykiem. Oceńcie sami.

Live Lounge: Pink coveruje Sama Smitha

Zupełnie inne reakcje wywołał niedawny występ Pink na antenie BBC Radio 1. Gwiazda zaprezentowała na żywo najnowszy singiel „What About Us” oraz dobrze znane piosenki „Try” i „Who Knew”. Nie obyło się też bez niespodziewanego coveru. 38-letnia artystka zaśpiewała hit „Stay With Me” Sama Smitha z 2014 roku i udowodniła, że ma kawał świetnego głosu. Wzruszyła nie tylko internautów, ale również samego autora utworu. Brytyjczyk podziękował Amerykance za to wykonanie. Tutaj możecie zobaczyć wideo.

RadioZET.pl/pitchfork.com/PK