Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lorde coveruje wielki hit Phila Collinsa. Internauci podzieleni po występie [WIDEO]

29.09.2017 12:16

Muzyczni krytycy z całego świata uznają nowy album Lorde za jeden z najlepszych w 2017 roku. W związku z wydaniem „Melodrama” artystka obecnie pojawia się bardzo często w mediach. Ostatnio była gościem Live Lounge, jednego z najsłynniejszych brytyjskich programów radiowych. Zaprezentowała tam cover „In the Air Tonight” Phila Collinsa.

Lorde coveruje wielki hit Phila Collinsa. Internauci podzieleni po występie [WIDEO] fot. Youtube (BBCRadio1VEVO)
Zagłosuj

Czy podoba Ci się "In The Air Tonight" w wykonaniu Lorde?

Nowozelandka niejednokrotnie przyznawała w wywiadach, że darzy wielką sympatią Phila Collinsa i jego twórczość. Podczas ostatniej wizyty w programie Live Lounge, który emitowany jest na antenie BBC Radio 1, Lorde zaśpiewała własną wersję debiutanckiego singla Brytyjczyka „In The Air Tonight” z 1981 roku. Piosenka stała się ogromnym przebojem i na stałe zapisała się w historii muzyki popularnej – utwór był wielokrotnie samplowany i wykorzystywany w filmach czy serialach.

Cover Lorde spotkał się jednak z bardzo różnymi reakcjami w internecie. Jedni chwalą artystkę za ciekawą interpretację, inni twierdzą, że gwiazda zupełnie nie poradziła sobie z tym klasykiem. Oceńcie sami.

Live Lounge: Pink coveruje Sama Smitha

Zupełnie inne reakcje wywołał niedawny występ Pink na antenie BBC Radio 1. Gwiazda zaprezentowała na żywo najnowszy singiel „What About Us” oraz dobrze znane piosenki „Try” i „Who Knew”. Nie obyło się też bez niespodziewanego coveru. 38-letnia artystka zaśpiewała hit „Stay With Me” Sama Smitha z 2014 roku i udowodniła, że ma kawał świetnego głosu. Wzruszyła nie tylko internautów, ale również samego autora utworu. Brytyjczyk podziękował Amerykance za to wykonanie. Tutaj możecie zobaczyć wideo.

RadioZET.pl/pitchfork.com/PK

Oceń
Tagi