Zamknij

Lorde pokazuje swoje idealne miejsca. Zobacz nowy teledysk pełen pięknych kadrów [WIDEO]

Redakcja
04.08.2017 11:32
Lorde pokazuje swoje idealne miejsca. Zobacz nowy teledysk pełen pięknych kadrów [WIDEO]
fot. Youtube (LordeVEVO)

Najnowsze dzieło Nowozelandki „Melodrama” to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2017 roku. Krytycy i fani zachwycają się dojrzałością muzyczną wciąż niezwykle młodej artystki. 20-latka, która niedawno wystąpiła podczas Open’er Festival, prezentuje swój nowy teledysk do singla „Perfect Places”. Warto go zobaczyć!

Kompozycja „Perfect Places” to drugi oficjalny singiel promujący świetnie przyjęty album „Melodrama”. Utwór powstał we współpracy z Jackiem Antonoffem, Andrew Wyattem i Frankiem Dukes, którzy znani są ze współpracy z największymi nazwiskami w branży muzycznej. Teledysk do piosenki wyreżyserował Grant Singer, twórca klipów Taylor Swift, Zayna, The Weeknd czy Ariany Grande.

Fragmenty koncertu na Open'er Festival 2017

Występ na gdyńskim festiwalu był pierwszym koncertem piosenkarki w Polsce. Jak widać na zamieszczonych przez organizatorów imprezy filmach, Lorde zapamięta ten wieczór na długo. Nie tylko ze względu na deszczową pogodę. Uczestnicy Open’era przyjęli młodą artystkę niezwykle ciepło i bawili się świetnie przy jej przebojach. Tutaj możecie zobaczyć, co działo się przy utworach „Royals”, „Team” i „Green Light”.

Lorde: muzyczny fenomen z dalekiej Nowej Zelandii

Nowozelandka to jedna z najciekawszych postaci współczesnej sceny muzycznej. Mimo że ma dopiero 20 lat, osiągnęła już naprawdę dużo. Nie mając nawet 17 lat, Lorde wydała utwór „Royals”, który stał się wielkim hitem na całym świecie. Przebój przyniósł nastolatce popularność i ogromny sukces na 56. gali rozdania nagród Grammy – zgarnęła dwie statuetki, w tym w prestiżowej kategorii „piosenka roku”.

W czerwcu 2017 roku wydała drugi album „Melodrama”, który podobnie jak debiutancki krążek „Pure Heroine”, został świetnie odebrany przez fanów i krytyków muzycznych.

RadioZET.pl/PK