Zamknij

Lorde zapowiada album "Solar Power". Ukazał się kolejny singiel z płyty

22.07.2021 13:12
Lorde
fot. Vianney Le Caer/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Lorde opublikowała drugi singiel promujący jej najnowszy album "Solar Power". Posłuchaj utworu "Stoned At the Nail Station".

Lorde, a właściwie Ella Marija Lani Yelich-O’Connor to nowozelandzka piosenkarka i autorka tekstów piosenek tworząca muzykę z pogranicza popu i rocka alternatywnego. Wokalistka i jej utwór "Royals" znalazła się na 9. miejscu zestawienia 100 najlepszych piosenek XXI wieku, przygotowanego przez magazyn "Rolling Stone".

Lorde prezentuje singiel "Stoned At the Nail Station" z nowej płyty

Artystka rozpoczęła promocję swojego wyczekiwanego przez fanów, trzeciego albumu studyjnego "Solar Power". Opublikowała już singiel tytułowy z krążka, który zaskoczył jej słuchaczy nietypowym brzmieniem.

Tym razem Lorde udostępniła w sieci utwór "Stoned At the Nail Station". Artystka poruszyła w piosence temat przemijania i to właśnie nad ulotnością życia pochyla się wokalistka, śpiewając nowy kawałek. Jak Lorde opowiedziała magazynowi "Rolling Stone":

Ta piosenka jest o rozmyślaniu nad starzeniem się, osiedlaniem i kwestionowaniem podjętych w życiu decyzji.

Myślę, że wiele osób w moim wieku zaczyna zadawać sobie podobne pytania, co było dla mnie bardzo pocieszające. Mam nadzieję, że utwór będzie rezonował z innymi. Wykorzystałam tę piosenkę i zrobiłam z niej prawdziwy śmietnik moich myśli.

Lorde wydaje trzeci album styudyjny. Kiedy premiera "Solar Power"?

Premierę najnowszego albumu Lorde zaplanowano na 20 sierpnia 2021 roku. Materiał został wyprodukowany przez Jacka Anotnoffa i trafiło na niego 12 utworów. Jak zapowiada Lorde:

Mój nowy album jest celebracją naturalnego świata, próbą uwiecznienia głębokich, transcendentnych uczuć, które przeżywam, gdy jestem na zewnątrz. W czasach pełnych bólu, żalu, głębokiej miłości i dezorientacji, szukam odpowiedzi w naturze. Nauczyłam się głębokich wydechów i nastrajania się. Album jest efektem tego podejścia.