Zamknij

Los Unidades i Pharrell Williams z utworem „E-Lo”. Premiera w Radiu ZET!

Redakcja
27.11.2018 18:37
Los Unidades i Pharrell Williams z utworem „E-Lo”. Premiera w Radiu ZET!
fot. mat. prasowe

Po godz. 18:00 w Radiu ZET odbyła się premiera wyjątkowego utworu „E-Lo”. Piosenka powstała we współpracy Los Unidades z Pharrellem Williamsem i Jozzym, a towarzyszy jej teledysk inspirowany Nelsonem Mandelą - z okazji rocznicy stulecia rządów lidera RPA. Utwór zapowiada EP-kę "Global Citizen EP 1".

Ep-ka będzie zawierać 4 utwory w wykonaniu artystów takich jak: Pharrell Williams, Stormzy, Cassper Nyovest, Stargate, Los Unidades, Jozzy, Jess Kent, Danny Ocean, Tiwa Savage, David Guetta czy Wizkid.

"Global Citizen Festival: Mandela 100" odbędzie się w Johannesburgu 2 grudnia 2018 roku. Dochody z Global Citizen EP 1 zostaną przeznaczone na wsparcie misji organizacji w celu zakończenia skrajnego ubóstwa do 2030 roku i osiągnięcia Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

"Global Citizen EP 1", z czterema zupełnie nowymi utworami, ukaże się 30 listopada za pośrednictwem Parlophone Records (i Atlantic Records w USA). W EP występują artyści tacy jak: Pharrell Williams, Stormzy, David Guetta, Stargate, Cassper Nyovest, Jozzy, Wizkid, Tiwa Savage, Los Unidades i inni.

Wpływy z EP-ki będą wspierać kampanie i wysiłki Global Citizen mające na celu położenie kresu skrajnemu ubóstwu, a także jego działaniom w obszarach takich jak równość płci, edukacja, dostęp do wody i kanalizacji. Projekt został zainicjowany przez Chrisa Martina z Coldplay, kuratora corocznych festiwali muzycznych Global Citizen.

— Pomoc w rozwoju Global Citizen poprzez tworzenie tego wydawnictwa z Chrisem i Parlophone było dla mnie prawdziwym zaszczytem. Skończyło się na tym, że współpracowaliśmy z tyloma wspaniałymi artystami i jesteśmy niesamowicie dumni z finalnej EP-ki. Niech to będzie pierwsza z wielu — powiedział Dave Holmes, manager Coldplay.

Pełna tracklista "Global Citizen EP 1":

1. Rise Up (feat. Nelson Mandela) – Stargate

2. E-Lo (feat. Jozzy) – Los Unidades & Pharrell Williams

3. Timbuktu (feat. Stormzy & Jess Kent) – Cassper Nyovest & Los Unidades

4. Voodoo (feat. Tiwa Savage, Wizkid, Danny Ocean & David Guetta) – Stargate & Los Unidades

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK