Zamknij

Louis Tomlinson wystąpi w Polsce. Kiedy i gdzie koncert gwiazdy One Direction? [DATA, BILETY]

15.12.2020 13:50
Louis Tomlinson
fot. Wiese/face to face/reporter/East News

Louis Tomlinson wystąpi w Polsce. Gwiazdor One Direction przyjedzie do naszego kraju, aby promować swój debiutancki album „Walls”. Kiedy i gdzie w Polsce wystąpi Louis Tomlinson? Poniżej szczegółowe informacje na temat daty i miejsca koncertu oraz biletach.

Louis Tomlinson wystąpi w Polsce. Brytyjski wokalista, znany przede wszystkim z One Direction, zagra pierwszy koncert w naszym kraju.

Kiedy i w jakim mieście odbędzie się koncert Louis Tomlinson w Polsce? Mamy szczegółowe informacje na temat daty i miejsca koncertu oraz biletach.

One Direction świętują 10. rocznicę powstania. Tak wyglądali na początku kariery [GALERIA]

Louis Tomlinson: koncert w Polsce 2021. Kiedy i gdzie się odbędzie? DATA, MIEJSCE, BILETY

Louis Tomlinson wystąpi w Warszawie. Koncert gwiazdy One Direction odbędzie się 24 sierpnia 2021 roku na letniej scenie warszawskiego klubu Progresja. Jako support wystąpi zespół Only The Poetrs. W trakcie swojej pierwszej międzynarodowej trasy koncertowej Tomlinson będzie promował debiutancką płytę „Walls”.

Bilety na koncert Louisa Tomlinsona w Warszawie będą dostępne w sprzedaży od piątku, 18 grudnia od godz. 10:00. Wejściówki pojawią się na stronie internetowej goingapp.pl.

Kim jest Louis Tomlinson?

Louis Tomlinson zdobył popularność jako członek boysbandu One Direction, który podbijał listy przebojów w latach 2010-2016.

Po zawieszeniu działalności zespołu Louis Tomlinson, podobnie jak pozostali członkowie, skupił się na karierze solowej. Na początku 2020 roku artysta wydał swój debiutancki album „Walls”, na którym znalazły się m.in. single „Two of Us” i „Kill My Mind”.

Do największych hitów Louisa Tomlinsona należą utwory „Just Hold On” ze Stevem Aoki i „Back To You” z Bebe Rexha i Digital Farm Animals.