Zamknij

Louis Tomlinson ogłosił kolejny koncert w Polsce. Gdzie i kiedy zagra artysta?

12.05.2021 09:26
Louis Tomlinson
fot. Rex Features/East News

Louis Tomlinson wystąpi w Polsce. I to dwukrotnie. Muzyk zapowiedział kolejny występ w naszym kraju. Wokalistę będzie można zobaczyć na żywo w Warszawie oraz Poznaniu.

Louis Tomlinson to brytyjski piosenkarz, autor tekstów, aktor oraz model. Zyskał popularność w grupie One Direction, z którą zrealizował pięć albumów studyjnych. W 2020 roku zadebiutował z solowym wydawnictwem - płytą "Walls". Artysta wykonuje muzykę z pogranicza popu i rocka, a jego twórczość ma w Polsce wielu entuzjastów.

Louis Tomlinson w Polsce. Gdzie i kiedy zagra?

Muzyk podobnie jak artyści z całego świata, musiał przełożyć swoje plany koncertowe w związku z pandemią koronawirusa. Tomlinson opublikował nowe daty koncertów, na których pojawiły się też dodatkowe występy.

Trasa wokalisty po Stanach Zjednoczonych, Europie i Australii została uzupełniona o nowe daty. Jeden z dodatkowych terminów występów Tomlinsona obejmie Polskę. Artysta zagra w 2022 roku w Poznaniu.

Polscy fani Louisa Tomlinsona będą mieli okazję spotkać się z artystą w 2022 roku dwukrotnie. Pierwszy koncert odbędzie się 13 kwietnia na warszawskim Torwarze (występ przeniesiony z Progresji), a drugi - dzień później w Hali numer 5 na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Louis Tomlinson w Polsce. Bilety

Bilety na wydarzenie pojawią się w sprzedaży 14 maja 2022 o godzinie 10:00. Będzie można nabyć je między innymi przez aplikację Going. Póki co nie znamy cen wejściówek.