Zamknij

Luis Fonsi z nowym singlem „Date La Vuelta”. Powtórzy sukces „Despacito”?

Piotr Krajewski
24.04.2019 14:16
Luis Fonsi Date La Vuelta nowy singiel z Nicky Jam Sebastian Yatra
fot. Youtube (Luis Fonsi)

Luis Fonsi powraca z zupełnie nowym singlem „Date La Vuelta”. Tym razem Portorykańczyk zaprosił do współpracy gwiazdę reggaetonu Nicky’ego Jama oraz kolumbijskiego artystę Sebastiana Yatra. Piosenkę promuje bardzo wakacyjny i letni teledysk.

Luis Fonsi — Date La Vuelta. Nowy singiel

Luis Fonsi zaprezentował premierowy singiel „Date La Vuelta”, który jest jego pierwszą nową piosenką od czasów ostatniej płyty „Vida” z lutego 2019 roku. Utwór doczekał się teledysku, do którego zdjęcia powstawały w Miami. Za reżyserię odpowiada Carlos Perez, twórca klipu do „Despacito”.

Zobacz także

W najnowszym singlu Portorykańczyka pojawiają się gościnnie Nicky Jam oraz Sebastian Yatra. To pierwsza współpraca Fonsiego z tymi artystami. Wielu słuchaczy może kojarzyć Nicky’ego Jama z przebojów „X” z J Balvinem i „Live It Up”, który promował Mundial 2018 w Rosji.

Zagłosuj

Czy nowy singiel powtórzy sukces "Despacito"?

Liczba głosów:

Napisałem tę piosenkę wspólnie z Andrésem Torresem oraz Mauricio Rengifo, dwoma wspaniałymi songwriterami i producentami, z którymi pracowałem przez dwa ostatnie lata między innymi nad takimi utworami jak „Despacito”, „Échame La Culpa”, „Calypso” i „Imposible”. Tym razem celowaliśmy w coś romantycznego, co jednocześnie będzie rytmiczne i wesołe — mówi Luis Fonsi o swoim nowym singlu i dodaje: „Dlatego też zaproponowałem współpracę Nicky’emu i Sebastianowi. Obaj świetnie odnajdują się w różnych światach. Zawsze byłem fanem Nicky’ego, bo w swoim miejskim flow doskonale wplatał wiele zapadających w pamięć melodii. Yatra z kolei reprezentuje wszystko to, co we współczesnym popie najlepsze. Udało nam się połączyć trzy różne gatunki bez utraty romantyzmu. To idealna mieszanka, która niesie ze sobą pozytywny przekaz, radość i zachęca do wspólnej zabawy”.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK