Zamknij

Luke Hemmings z 5SOS wydał kolejny singiel z debiutanckiego albumu. Oto psychodeliczny "Motion"

22.07.2021 12:27
Luke Hemmings
fot. CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER/East News

Luke Hemmings prezentuje "Motion". To drugi singiel zapowiadający jego debiutancki album “When Facing the Things We Turn Away From".

Luke Hemmings to wokalista pop-rockowy znany głównie z działalności w formacji 5 Seconds of Summer. Muzyk w czerwcu 2021 roku ogłosił, że wyda wkrótce solowy album. Artysta opublikował kolejny singiel z płyty.

Luke Hemmings z singlem "Motion" zapowiada debiutancki album 

Debiutancka płyta Luke'a Hemmingsa “When Facing the Things We Turn Away From" ukaże się już 13 sierpnia 2021 roku. Artysta wcześniej podzielił się z fanami utworem i teledyskiem do "Starting Line". Tym razem zaprezentował kolejny solowy kawałek - "Motion".

Psychodeliczny utwór z rockowymi elementami kontrastuje z jego poprzednim singlem. Jak twierdzi sam autor, kawałek opowiada o nieufności, którą czujemy wobec postrzegania własnych myśli, a także o sposobie, w jaki działa otaczający nas świat.

Piosenka została napisana w czasach, gdy czułem, że głosy w mojej głowie nie były moimi własnymi myślami, a poczucie rzeczywistości stało się niewyraźne.

5 Seconds of Summer w Polsce

Luke Hemmings wystąpi w Polsce 28 kwietnia 2022 roku. Artysta pojawi się w krakowskiej TAURON Arenie razem z zespołem 5 Seconds of Summer. Muzycy byli zmuszeni do przełożenia daty występu ze względu na pandemię koronawirusa.

RadioZET.pl/NME