Zamknij

MŚ 2018: Kombi nagrało piosenkę na mundial w Rosji [WIDEO]

Redakcja
30.05.2018 15:15
Kombi
fot. Youtube (Kombi)

Najpierw Krzysztof Krawczyk, a teraz Kombi. Popularny polski zespół nagrał piosenkę przygotowaną specjalnie z okazji MŚ 2018 w Rosji. Czy utwór „Polska drużyna” będzie polskim hitem tegorocznego mundialu? Posłuchajcie i oceńcie sami!

MŚ 2018: Kombi — Polska drużyna. Piosenka na mundial w Rosji

Zagłosuj

Czy podoba Ci się mundialowa piosenka Kombi?

Liczba głosów:

„Polska drużyna” to tytuł najnowszej piosenki zespołu Kombi, która powstała z myślą o Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej. Impreza z udziałem polskiej reprezentacji rozpocznie się już 14 czerwca w Rosji.

Zobacz także

To utwór energetyczny, o żywym tempie i finezyjnie prostej melodii, łatwo wpadającej w ucho. KOMBI prezentuje w nim swoje klasyczne brzmienie. Tekst nawiązuje do narodowego zamiłowania do piłki nożnej, które łączy Polaków bez względu na różnice, zwłaszcza podczas mundialu. Słowa, szczególnie refren, zachęcają kibiców do emocjonalnego dopingu, a piłkarzy do ofensywnych i skutecznych akcji w polu karnym przeciwnika — czytamy w opisie teledysku na YouTube.

To nie pierwsza w tym roku polska piosenka stworzona z myślą o mundialu w Rosji. W kwietniu utwór „Lewandowski, gol dla Polski” wydał Krzysztof Krawczyk. Promuje on płytę „Piosenki Kibica” nagraną specjalnie na MŚ 2018.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK