Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

MŚ 2018: „Live It Up” oficjalnym hymnem mundialu. Internauci krytykują!

29.05.2018 16:04

„Live It Up” to tytuł oficjalnej piosenki promującej MŚ 2018 w Rosji. W utworze możemy usłyszeć Nicky’ego Jama, Willa Smitha i Erę Istrefi. Niestety, hymn mundialu nie przypadł wielu słuchczom do gustu. Internet zalała fala negatywnych komentarzy.

Live It Up 2018 FIFA World Cup Russia song fot. Youtube (NickyJamTV)

MŚ 2018: Live It Up — oficjalny hymn mundialu. Internauci krytykują

Mundial 2018 promuje piosenka „Live It Up”, w której pojawiają się Nicky Jam, Will Smith oraz Era Istrefi. Kompozycja została stworzona przez słynnego producenta Diplo.

Niestety, oficjalny hymn Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej zbiera fatalne recenzje w sieci. Wielu osobom taneczny kawałek zupełnie nie przypadł do gustu. Internauci twierdzą, że utwór w klimacie latynoamerykańskim nijak się ma do kraju gospodarza imprezy, czyli Rosji.

„Przepraszam, ale oficjalna piosenka MŚ 2018 jest straszna. Jestem rozczarowana”, „wszyscy musimy się zgodzić, że Shakira powinna być jedyną artystką nagrywającą hymny mundialów”, „absolutne dziadostwo”, „w trakcie mojego życia nie będzie już lepszego hymnu niż Waka Waka” — piszą niezadowoleni fani.

Oficjalne piosenki Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej powstają we współpracy z FIFA, czyli Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej. Hymnami mundialu było wiele znanych przebojów, m.in. „Waka Waka (This Time for Africa)” Shakiry i „La Copa de la Vida” Ricky’ego Martina.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się oficjalny hymn mundialu?

Jason Derulo — Colors. Piosenka na Mundial 2018

„Colors” Jasona Derulo to kolejna oficjalna piosenka promująca Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się w Rosji. Utwór został stworzony razem z Coca-Colą, jednym z głównych sponsorów imprezy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Mistrzostwa świata 2018 w Rosji odbędą się od 14 czerwca do 15 lipca. Biało-czerwoni zagrają w grupie H, a mundial dla podopiecznych Adama Nawałki rozpocznie się 19 czerwca. Wówczas odbędzie się mecz Polska - Senegal. Na 24 czerwca zaplanowano spotkanie Polska - Kolumbia, a na 28 czerwca Polska - Japonia.

RadioZET.pl/thenational.ae/PK

Oceń