Zamknij

MŚ 2018: Robbie Williams wystąpi na ceremonii otwarcia mundialu w Rosji

Redakcja
11.06.2018 10:19
MŚ 2018 Rosja
fot. Youtube (FIFATV)

Robbie Williams wystąpi na ceremonii otwarcia MŚ 2018 w Rosji. O jego występie oficjalnie poinformowała FIFA. W trakcie otwarcia mundialu zobaczymy także śpiewaczkę operową Aidę Garifullinę i legendę brazylijskiej piłki Ronaldo.

MŚ 2018: Robbie Williams wystąpi na ceremonii otwarcia mundialu w Rosji

Robbie Williams wystąpi na ceremonii otwarcia MŚ 2018, która odbędzie się na stadionie Łużniki w Moskwie — poinformowała w poniedziałek rano FIFA, czyli Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej.

Zobacz także

Do Robbiego Williamsa dołączy na scenie Aida Garifullina, rosyjska śpiewaczka operowa i solistka Wiedeńskiej Opery Narodowej.

Jestem bardzo szczęśliwy i podekscytowany, że wracam do Rosji z takim występem. Wiele zrobiłem w trakcie swojej kariery, ale otwarcie mistrzostw świata przed 80 tysiącami fanów piłki nożnej na stadionie i milionami przed telewizorami jest moim marzeniem z dzieciństwa — mówi Robbie Williams.

Organizatorzy poinformowali, że ceremonia otwarcia MŚ 2018 w Rosji skupi się przede wszystkim na muzyce i będzie dużo krótsza niż w poprzednich latach. Gościem specjalnym będzie również Ronaldo, brazylijska legenda piłki nożnej.

Ceremonia otwarcia mundialu 2018 rozpocznie się pół godziny przed pierwszym meczem MŚ 2018, czyli Rosja — Arabia Saudyjska. Spotkanie obędzie się w czwartek, 14 czerwca, o godz. 17:00.

MŚ 2018: oficjalny hymn mundialu — „Live It Up”

W internecie pojawił się teledysk do oficjalnego hymnu mundialu 2018 w Rosji. „Live It Up” to tytuł piosenki promującej MŚ 2018, którą śpiewają Nicky Jam, Will Smith i Era Istrefi. W wideoklipie możemy zobaczyć m.in. legendę brazylijskiej piłki Ronaldinho.

RadioZET.pl/fifa.com/PK