Zamknij

Mundial 2018 w Rosji: Jason Derulo stworzył oficjalny hymn mistrzostw świata!

Redakcja
09.03.2018 12:13
MŚ Rosja 2018 Mundial
fot. FIFA

Jason Derulo nagrał oficjalną piosenkę Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Piosenka zatytułowana „Colors” będzie promowała Mundial 2018 i jest już dostępna w sieci. Artysta stworzył ją we współpracy z Coca-Colą. 

MŚ Rosja 2018: Jason Derulo – Colors. Hymn Mundialu w Rosji

„Colors” Jasona Derulo będzie oficjalną piosenką promującą Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji. Hymn piłkarskiego Mundialu 2018 powstał przy współpracy z Coca-Colą, jednym z głównych sponsorów imprezy.

— Czułem się zaszczycony, mogąc współpracować z Coca-Colą przy tworzeniu hymnu celebrującego każdą drużynę i jej fanów. Kolory reprezentują różne flagi oraz kultury z całego świata. Poruszymy wszystkich jednoczącym bitem – mówi Derulo.

Mistrzostwa Świata 2018 odbędą się w Rosji w dniach 14 czerwca-15 lipca 2018 roku. Reprezentacja Polski w piłce nożnej wystąpi w grupie H. Naszymi rywalami będą Senegal, Kolumbia i Japonia.

Jason Derulo

Jason Derulo ma na swoim koncie cztery studyjne albumy, z których pochodzą m.in. przeboje „Whatcha Say”, „In My Head”, „Talk Dirty”, „Wiggle”, „Want to Want Me" czy „Swalla”.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK