Zamknij

Tylko w Radiu ZET: unboxing nowej płyty „MTV Unplugged: Bednarek” [WIDEO]

Redakcja
31.01.2019 10:13
MTV Unplugged Bednarek
fot. mat. prasowe

Już 1 lutego do sklepów trafi nowa płyta Kamila Bednarka, która powstała w ramach kultowego projektu MTV Unplugged. Specjalnie dla naszych słuchaczy Radio ZET pokazuje ten wyjątkowy album na dzień przed premierą. Zobaczcie, jak Marcin Wojciechowski prezentuje razem z samym Kamilem Bednarkiem unboxing „MTV Unplugged: Bednarek”.

Premiera albumu „MTV Unplugged: Bednarek” odbędzie się już w piątek, 1 lutego. Nowa płyta zawiera aż 19 utworów w akustycznych aranżacjach zarejestrowanych podczas specjalnego jesiennego koncertu w Lublinie. Pojawią się na niej różni muzyczni goście, m.in. Karolina Artymowicz, Kuba Badach czy Igor Herbut, który gościnnie występuje w nowym singlu „Spragniony”.

Radio ZET jako pierwsze pokazuje krążek Bednarka. Specjalnie dla naszych słuchaczy Marcin Wojciechowski prezentuje wspólnie z samym Kamilem Bednarkiem unboxing albumu „MTV Unplugged: Bednarek”. Zobaczcie, jak na żywo prezentuje się jeszcze niewydana płyta.

Kamil Bednarek w Radiu ZET

Już w piątek Kamil Bednarek pojawi się na naszej antenie. Słuchacze Radia ZET będą mieli okazję usłyszeć artystę po godz. 10:00 w programie „Siła Muzyki”. Od godz. 11:00 zapraszamy także na wyjątkowy czat facebookowy z Kamilem Bednarkiem, w trakcie którego odpowie na pytania słuchaczy. Tego samego dnia wokalista zagra w naszym studiu mini koncert, który będzie można obejrzeć na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK